Інноваційний кластер «RInnoHUB» запрошує взяти участь у «Студентському бізнес-інкубаторі»

До уваги всіх студентів міста Миколаєва!

Інноваційний кластер «RInnoHUB» запрошує студентів міста взяти участь у «Студентському бізнес-інкубаторі», заході, який відбудеться в рамках «Дня підприємця 2019».

Для вас цей захід – можливість взяти участь у конференції «Інновації як основа сучасного підприємства».

Теми, які будуть висвітлюватися на конференції:

– Шлях від ідеї до реалізації.

– Огляд інструментів підтримки винахідників та бізнес середовища.

– Початковий та продвиненний рівень Школи стартапів «RiStar».

– Конкурс стартапів «RinnoHub»; як трамплін до успіху.

Захід буде проведено 4 вересня 2019 року з 14:00 до 17:00. Для вас буде організовано комфортні умови, кава-брейк та можливість спілкування із спікерами.

Ми чекаємо на вас і ваші ідеї! Інноваційний кластер «RInnoHUB» – від ідеї до результату!

Місце проведення: «Старгород», вул. Спортивна 9.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).