Інноваційний кластер «RInnoHUB» оголошує набір у групу стартаперів 2020

На початку вересня у приміщеннях ЧНУ імені Петра Могили розмістилася організація – Інноваційний кластер «RInnoHUB». Наш університет неодноразово співпрацював з Інноваційним кластером «RInnoHUB» і має у спільному доробку декілька проєктів. Серед них – мережа інклюзивних інтерактивних осередків (у тому числі мережі спеціальних навчальних кабінетів), тренінги для студентів факультету комп’ютерних наук тощо.

Команда Інноваційного кластера навчає генерувати власні ідеї та перетворювати їх на успішні проєкти. Й оголошує набір у групу стартаперів для командної роботи на українських конкурсах стартапів цієї осені!

Якщо ви:

• Маєте ідею, але не знаєте що робити з нею
  • Бажаєте реалізувати давній план щодо стартапів
  • Дуже хочете вийти на новий рівень зі своїм проєктом
  • Хвилюєтесь, що ідея «не дуже»

Тоді приєднуйтесь до команди «RInnoHUB»! Для цього заповніть реєстраційну форму.

Якщо виникнуть питання, телефонуйте за номером +380632307075 або пишіть на електронну пошту rinnohub@gmail.com.

Інноваційний кластер RInnoHUB – від ідеї до результату!

Проєкт «Інноваційний кластер RInnoHUB» є частиною Програми розвитку Малого та середнього підприємництва Миколаївської облдержадміністрації за підтримки Міністерства розвитку громад та територій у партнерстві з Чорноморським національним університетом імені Петра Могили.