Інформувати не можна мовчати: в університеті пройшла онлайн-зустріч з керівницею пресслужби Миколаївської міської ради Катериною Сільман

19 травня 2023 року пройшла онлайн-зустріч студентів та викладачів Чорноморського національного університету імені Петра Могили з керівницею пресслужби Миколаївської міської ради Катериною Сільман.

Під час зустрічі пані Катерини поділилась особливостями роботи пресслужби в період війни, розповіла, на чому зосереджена увага команди під її керівництвом, як працює міський голова, як функціонують комунальні служби та інші актуальні речі, що безпосередньо пов’язані з її щоденною роботою.

Окрім цього, журналістка відповідала на запитання, що стосувались не лише її сьогоднішньої роботи, але й діяльності пресслужби до війни та її особистого сприйняття сучасної ситуації в місті.

Такі зустрічі є важливими, адже вони не лише мотивують студентів та дають можливість поспілкуватись з різними цікавими спікерами, але й показують, що місто Миколаїв живе, розвивається та готове протистояти будь-яким труднощам, адже в ньому живуть люди, що готові боронити його на всіх фронтах.