Інформація, щодо реєстрації на вступні іспити та творчі конкурси


24 липня в усіх закладах вищої освіти розпочнеться реєстрація на вступні іспити та творчі конкурси.

Вступні іспити та творчі конкурси для вступників на місця державного замовлення відбуватимуться з 1 до 12 серпня, для вступників на контракт – з 1 до 22 серпня.

МОН наголошує, що під час реєстрації та складання іспитів та творчих конкурсів заклади освіти не мають права вимагати від вступників результати ЗНО.

Документи, які потрібні для реєстрації та творчі конкурси та іспити це:

– заява;

– 2 фотокартки;

– копія документу, що посвідчує особу;

– копія документу, що дає право на вступ за вступними іспитами;

Варто зазначити, що реєстрація та складання творчих конкурсів та вступних іспитів не є фактом подання заяви до закладу освіти.

Для того, щоб уникнути ситуації, коли, до прикладу у двох закладах обраних вступником, творчі конкурси чи вступні іспити відбуваються в один день, ЗВО мають проводити їх мінімум у два потоки.

Джерело

5c4ebf2-osvita.jpg (755×450)

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут