Інформація про запрошених викладачів

2014/2015 навчальний рік

Запрошений викладач Getnet Tamene (Словаччина) – викладач в сферах міжнародних відносин, політології, міжнародного публічного права та африканських політичних досліджень в університеті імені Александра Дубчека в Тренчині

E-mail: tameneg@hotmail.com
Guest lecturer Piotr Lizawkowski (Poland) – lecturer at University of Business and Administration of Eugeniush Kwiatkowski in Gdynia. Academic interests: law, introduction to law, administrative process, finance law, local government, negotiation and mediation technics in administrative management, organization and management in local government, European Union law, the European Union institutional provision, public-private partnerships.
E-mail: piotrl@interia.pl

2015/2016 навчальний рік

Запрошений викладач Petra Platz (Угорщина) – викладач кафедри економіки університету імені Іштван Сечені в Угорщині. Коло наукових інтересів: корпоративна економіка, маркетинг, міжнародна торгівля.
E-mail: platz@sze.hu

E-mail: piotrl@interia.pl

2016/2017 навчальний рік

E-mail: platz@sze.hu

Запрошений викладач Stanislaw Zyborowicz (Республіка Польща) – викладач вищої банківської школи у Познані. Доктор філософії в галузі гуманітарних наук зі спеціалізацією в політології в університеті Адама Міцкевича в Познані, Польща.
Е-mail: stanislaw.zyborowicz@amu.edu.pl

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.