Інформація про запрошених викладачів

2014/2015 навчальний рік

Запрошений викладач Getnet Tamene (Словаччина) – викладач в сферах міжнародних відносин, політології, міжнародного публічного права та африканських політичних досліджень в університеті імені Александра Дубчека в Тренчині

E-mail: tameneg@hotmail.com
Guest lecturer Piotr Lizawkowski (Poland) – lecturer at University of Business and Administration of Eugeniush Kwiatkowski in Gdynia. Academic interests: law, introduction to law, administrative process, finance law, local government, negotiation and mediation technics in administrative management, organization and management in local government, European Union law, the European Union institutional provision, public-private partnerships.
E-mail: piotrl@interia.pl

2015/2016 навчальний рік

Запрошений викладач Petra Platz (Угорщина) – викладач кафедри економіки університету імені Іштван Сечені в Угорщині. Коло наукових інтересів: корпоративна економіка, маркетинг, міжнародна торгівля.
E-mail: platz@sze.hu

E-mail: piotrl@interia.pl

2016/2017 навчальний рік

E-mail: platz@sze.hu

Запрошений викладач Stanislaw Zyborowicz (Республіка Польща) – викладач вищої банківської школи у Познані. Доктор філософії в галузі гуманітарних наук зі спеціалізацією в політології в університеті Адама Міцкевича в Познані, Польща.
Е-mail: stanislaw.zyborowicz@amu.edu.pl

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.