Інформація про творчий конкурс для вступу на спеціальність 017 “Фізична культура та спорт”


У складі ЧНУ ім. Петра Могили функціонує Факультет фізичного виховання та спорту. Запрошуємо абітурієнтів на навчання за такими спеціальностями: 017 «Фізична культура та спорт» та 227 «Фізична терапія, ерготерапія».

Спеціальність 017 «Фізична культура та спорт» – єдина, для вступу на яку потрібно скласти творчий конкурс. Конкурс проходить у 2 етапи: складання нормативів (практичний етап) та тестування (теоретичний етап).

Термін складання творчого конкурсу для вступу на бюджетну форму навчання за спеціальністю 017 «Фізична культура та спорт» завершився.

Нагадуємо, що сьогодні, 16 липня, останній день подачі заяв (для тих, хто ще не складав творчий конкурс) для вступу на спеціальність 017 «Фізична культура та спорт» (контракт)!

Творчий конкурс проходитиме 18 липня 2019 року! Практичний етап конкурсу відбудеться 18.07.2019 о 09:00 року на Стадіоні «Парк Перемоги», теоретичний етап – 18.07.2019 року о 14:00 в ЧНУ ім. Петра Могили. При собі мати паспорт, сертифікат ЗНО, мед. довідку та 1 фото 3*4. Бути в спортивній формі.

Ознайомитись із роботою Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили можна за посиланням.

У разі виникнення питань щодо вступу, зв’яжіться із Приймальною комісією ЧНУ ім. Петра Могили, тел. (0512) 24-41-89.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …