Інформація про творчий конкурс для вступу на спеціальність 017 “Фізична культура та спорт”


У складі ЧНУ ім. Петра Могили функціонує Факультет фізичного виховання та спорту. Запрошуємо абітурієнтів на навчання за такими спеціальностями: 017 «Фізична культура та спорт» та 227 «Фізична терапія, ерготерапія».

Спеціальність 017 «Фізична культура та спорт» – єдина, для вступу на яку потрібно скласти творчий конкурс. Конкурс проходить у 2 етапи: складання нормативів (практичний етап) та тестування (теоретичний етап).

Термін складання творчого конкурсу для вступу на бюджетну форму навчання за спеціальністю 017 «Фізична культура та спорт» завершився.

Нагадуємо, що сьогодні, 16 липня, останній день подачі заяв (для тих, хто ще не складав творчий конкурс) для вступу на спеціальність 017 «Фізична культура та спорт» (контракт)!

Творчий конкурс проходитиме 18 липня 2019 року! Практичний етап конкурсу відбудеться 18.07.2019 о 09:00 року на Стадіоні «Парк Перемоги», теоретичний етап – 18.07.2019 року о 14:00 в ЧНУ ім. Петра Могили. При собі мати паспорт, сертифікат ЗНО, мед. довідку та 1 фото 3*4. Бути в спортивній формі.

Ознайомитись із роботою Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили можна за посиланням.

У разі виникнення питань щодо вступу, зв’яжіться із Приймальною комісією ЧНУ ім. Петра Могили, тел. (0512) 24-41-89.

Події та оголошення


жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …

жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …