Інформація про літні табори для молоді


➡ ТАБІР МОДЕЛІ ООН
Табір Моделі ООН – це семиденний літній табір для українських учнів старших класів, метою якого є вивчення міжнародної співпраці, структури і роботи ООН та критичних міжнародних питань. Якщо ви старшокласник української школи, вам від 13 до 18 років і ви хотіли б мати можливість довести, що ви лідер та взяти участь у процесах, через які вирішуються важливі міжнародні питання, тоді цей табір саме для вас!
Дедлайн подачі: 8 квітня.
Дати табору: 8-13 липня.
Ціна: безкоштовно.
Ціна включає їжу та житло; учасники покривають власні транспортні витрати та витрати на футболку табору.
Соціальні мережі: https://www.facebook.com/campmodelunuk/
Веб-сайт.

 Заохочуємо вас подати заявку англійською, проте це не обов’язково
подати заявку можна за посиланням.

➡ ТАБІР «WILD»
Подача заявок до табору вже відкрита! Студентам усіх рівнів англійської мови рекомендується подавати заявки. Ми шукаємо учнів, які захоплюються письмом, журналістикою та/або лідерством. У таборі учасники матимуть можливість зустріти нових друзів з усієї України, підкорити чарівні Карпати, перевірити свої свої творчі здібності та навички вирішення критичних питань та відвідати класи лідерства, екологізму, толерантності, пошукових навичок, фотографії, розширення прав і можливостей жінок, письма пісень, журналістики та більше! Приходь і будь творчим разом з нами!
Дедлайн подачі: 8 квітня
Місце проведення: Яремче, Івано-Франківська обл.
Дати табору: 14-20 червня.
Ціна: 600 гривень.
Ціна включає харчування, житло та футболку.
Соціальні мережі.
Веб-сайт.
Заохочуємо вас подати заявку англійською, проте це не обов’язково.

➡ ТАБІР MASCOT
MASCOT (творчий літній табір командної роботи) – це семиденний англійський табір для активної української молоді від 14 до 20 років. Ми будемо відкривати таланти учнів через різні види діяльності пов’язані з музикою, театром і ритмом, розвитком навичок командної роботи, ораторського мистецтва, проектного менеджменту, менеджменту конфліктів та іншого, використовуючи методи неформальної освіти. Надається перевага знанням англійської.
Дедлайн: 29 квітня.
Дати табору: 10-17 серпня.
Місце проведення: Тернопіль.
Ціна: 600 гривень.
Ціна включає: їжа, житло, футболка, екскурсії.
Більше інформації тут.
Подача заявки буде відкрита 5 квітня!

➡ ТАБІР «HEAL»
Табір H.E.A.L. (HIV/AIDS, Education, Activism, Leadership) (ВІЛ/СНІД, освіта, активізм, лідерство) – це семиденний молодіжний лідерський табір в Україні для учнів 15-18 років з даних областей: Черкаська, Чернігівська, Дніпропетровська, Донецька, Херсонська, Кіровоградська, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська та Запорізька. Англійська не є обов’язковою для учнів табору, ми запрошуємо всіх!
Цей табір навчає учнів аналізувати провокуючі теми в легкому, веселому середовищі. Теми, які ми будемо покривати цього року – це ВІЛ/СНІД, ЛГБТ, взаємовідносини, різноманітність, толерантність та здоровий спосіб життя.
Також учасники будуть навчатися навичкам проектного дизайну та менеджменту, які вони потім зможуть використати для організації власного проекту в своєму місті. Учасники матимуть змогу взяти участь в різноманітних іграх, виставах та змаганнях у цьому таборі американського стилю.
Дедлайн подачі: 15 квітня
Дати табору: 18 – 25 червня 2019
Місце проведення: біля Буковелю, Івано-Франківська обл.
Ціна: 400 гривень(можлива стипендія)
більше інформації за посиланням.

Англійська не обов’язкова!
Заявку необхідно заповнити тут.

 ➡ ТАБІР A.C.T.
ТАБІР A.C.T. (Aspiring Creative Thespians) (Амбіційні Креативні Драматурги) – це десятиденний інтенсивний табір театру (англійською мовою), який був заснований в 2017 році двома волонтерами Корпусу Миру. Попередні рази табір проводився в Барі, Вінницької області, але в 2019 році табір буде проведено в Кропивницькому, Кіровоградської області з 15 по 23 червня.
Ціна: 300 гривень
*Англійська мова обов’язкова*
Дедлайн подачі: 25 квітня 2019 о 23:59 (Київський час)
–Результати: 17 травня 2019
Заявка учасника.

 Заявка українського помічника(18+).
Дедлайн подачі: 29 березня 2019 о 23:59 (Київський час)
Результати: 08 квітня 2019
Наш фейсбук.
Наш інстаграм: @campactukraine

➡ТАБІР “GLOW”
Табір G.L.O.W. (Girls Leading Our World) (Дівчата керують нашим світом) – це тижневий табір для українських дівчат 14-17 років, метою якого є розвиток лідерства, розширення прав і можливостей та єдності серед українських молодих дівчат. Крім того, табір спрямований на збільшення обізнаності молоді про проблеми гендерної рівності в Україні, особливо ті, які є актуальними на цей момент. Тижнева програма включає уроки, дискусії, різні групові діяльності та вправи спрямовані на виховання почуття єдності та власної гідності серед учасників. Всі методи розроблені з метою навчання поваги, відповідальності, волонтерства, громадської обізнаності та лідерства в зв’язку з гендерною рівністю.
Дедлайн подачі: 3 травня 2019
Дати табору: 28 липня – 3 серпня в Харкові, 8-24 серпня в Зеленодольську, Дніпропетровської області
Ціна: 200 гривень
Ціна включає: харчування, житло, футболка та інше.
Англійська мова не обов’язкова!
Соціальні мережі.
Заявка.

➡ТАБІР C.A.S.T.L.E
Метою табору CASTLE є розширення повноважень та натхнення молодих людей для їх подальшого розвитку як лідерів, залучення до волонтерської діяльності та користі для їхніх спільнот. Табір CASTLE має два основних типи уроків: підсилювач рівня та майстер-клас. Також в учасників є достатньо вільного часу, щоб організувати свої заходи.
Підсилювач рівню: учасники поділені на групи залежно від їхнього рівню англійської: початковий, середній та достатній рівні. Кожна група буде щоденно зустрічатись для обговорення тем англійською мовою: від лідерства та комунікацій до рівних прав та міжкультурної компетенції. Вчителями уроків будуть помічники, ціллю яких є допомоги учасникам вивчити англійську мову в веселому та комфортному середовищі.
Майстер-класи це можливість вчителів поділитися власними ідеями з учасниками табору. Уроки не завжди пов’язані з англійською, хоча тим не менш, вони проводяться англійською мовою. Теми різні: від здорової їжі та танців до імпровізації та письма. Учасники самі вирішують, який майстер-клас відвідати, залежно від їхніх інтересів.
Дедлайн подачі: 1 травня
Дати табору: 1-9 липня
місце проведення: Отроків, Хмельницька обл.
Ціна: 1000 гривень
Ціна включає: дорога зі Львову, житло, харчування, футболка.
Веб-сайт.
ЗАЯВКА.

➡ ТАБІР TOBE
Табір T.O.B.E (Teaching Our Boys Excellence) (Вчимо наших хлопців досконалості) – це щорічний літній табір лідерства для українських хлопців 14-18 років. Хлопці матимуть можливість бути залученими та дізнатися про соціальні проблеми пов’язані з гендерною нерівністю, здоров’ям, проектним менеджментом та здоровими відносинами. В маленьких групах вони дізнаються про емоційне здоров’я, керування стресу, ВІЛ/СНІД, торгівлю людьми та позитивну самооцінку. Протягом тижня, хлопці також матимуть можливість займатися спортом, практикувати свою англійську та вивчати нові життєві навички.
Дедлайн подачі: 6 квітня.
Місце проведення: Яремче, Івано-Франківська обл.
Дати табору: 8-14 липня.
Соціальні мережі.
Заявка.

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …