Інформація про конкурс в рамках соціальної програми «EducationUA 2019-2020»

Проект EducationUA 2019-2020 – це соціальна програма, головною метою якої є матеріальна підтримка обдарованих українських студентів.

Для прийняття участі в конкурсі студенти повинні відповідати таким вимогам: громадянство України, навчатися на 1-5 курсі будь-якого ВНЗ України, незалежно від факультету чи спеціалізації, денної та заочної форми навчання, перебувати на контрактній або бюджетній основі, або вчитися в школі в 11 класі.

УВАГА: участь в конкурсі абсолютно безкоштовна!

Кожен з учасників повинен написати унікальну статтю аналітичного типу на запропоновану тему і оформити реєстраційну заявку на сайті до 8 березня 2020 року.

Члени журі у період з 9 по 11 березня 2020 року проводять аналіз і оцінку робіт усіх кандидатів, в результаті якого обираються 3 найкращі роботи. Авторам потрібно буде презентувати та захистити статті перед всіма журі 15 березня 2020 року в Києві. Тільки після захисту визначають 3 переможців.

Переможець конкурсу отримує 20 000 грн., які далі можуть бути спрямовані на оплату наступного навчального 2020-2021 року в українському ВНЗ чи оплату спеціалізованих курсів та програм, в тій ситуації коли переможець – студент на бюджетній формі навчання. За 2-3 місце учасники отримають заохочувальні призи.

Офіційними спонсорами і організаторами проекту є компанії SMMdriver, KarnoEnergy, AutoFrom. Більше інформації про умови конкурсу і особливості даної соціальної програми за посиланням.