Інформаційні заходи від представництва ЄС у Миколаєві та Первомайську

На базі ЧНУ ім. Петра Могили з 24 по 26 липня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні проведе низку інформаційних заходів, а саме:

• 24 липня, 13:00-16:00, у ЧНУ ім. Петра Могили у приміщенні Вченої ради відбудеться дискусія-тренінг на тему «EUROPEAN PROJECTS LAB for NGOs».

Захід відбудеться для представників громадських організацій, які займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив.

Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС. Тренер: Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).

Подача заявок за посиланням.

Подія на Facebook.

• 25 липня, 11.00-12.30, у Вченій рад ЧНУ ім. Петра Могили пройде гра «EUROSESSION» для молоді на тему Європейського союзу.
  • 26 липня, 11:00 – 12:30, у Первомайській міській раді, вул. Грушевського, 3, мала зала, 3-й поверх пройде гра «EUROSESSION» для молоді на тему Європейського союзу.

У грі можуть брати участь учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.

«Eurosession» на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Захід проводиться Представництвом ЄС в Україні і є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво Євросоюзу організовує по всій країні. Їх мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Візит Представництва ЄС до Миколаївської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями, будь ласка, звертайтеся до Всеволода Верещагіна, тел. +38(095)687-70-88, vvereshchagin@internews.ua, або до Станіслава Королькова, тел. +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua.