Інформаційні заходи від представництва ЄС у Миколаєві та Первомайську

На базі ЧНУ ім. Петра Могили з 24 по 26 липня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні проведе низку інформаційних заходів, а саме:

• 24 липня, 13:00-16:00, у ЧНУ ім. Петра Могили у приміщенні Вченої ради відбудеться дискусія-тренінг на тему «EUROPEAN PROJECTS LAB for NGOs».

Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Денис Ткачов – експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).

Подача заявок за посиланням.

Подія на Facebook.

• 25 липня, 11.00-12.30, у Вченій рад ЧНУ ім. Петра Могили пройде гра «EUROSESSION» для молоді на тему Європейського союзу.
  • 26 липня, 11:00 – 12:30, у Первомайській міській раді, вул. Грушевського, 3, мала зала, 3-й поверх пройде гра «EUROSESSION» для молоді на тему Європейського союзу.

У грі можуть брати участь учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.

За деталями, будь ласка, звертайтеся до Всеволода Верещагіна, тел. +38(095)687-70-88, vvereshchagin@internews.ua, або до Станіслава Королькова, тел. +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).