Іменна стипендія Президента України: Серед стипендіатів – студенти ЧНУ імені Петра Могили

Найкращі студенти тільки в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили!

Вітаємо студенток Могилянки Людмилу Пчелякову (другий курс факультет комп’ютерних наук) та Олександру Гузей (третій курс факультет економічних наук) із отриманням іменної стипендії Президента України!

Людмила Пчелякова є однією з найкращих здобувачів освіти на факультеті. Поєднуючи навчання з саморозвитком, вона бере участь у профільних конкурсах та олімпіадах, зокрема Всеукраїнській студентській математичній олімпіаді, Лінійній алгебрі, Аналітичній геометрії, Математичному аналізі, теорії ймовірностей, Відкритій студентській олімпіаді механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка з математики, Міжнародній студентській олімпіаді з програмування Proggy Buggy у складі команди факультету комп’ютерних наук ode2code.

Також Людмила бере активну участь у вебінарах та курсах із програмування.

Олександра Гузей, староста 311 групи та заступниця студентського декана факультету, бере активну участь у громадських заходах на рівні університету (Міжнародний форум громадських об’єднань ветеранів; участь у міських заходах до Дня єднання України; День відкритих дверей «Могилянський Profi-fest»; Профі-фест – посвята першокурсників), міста (Міжнародна програма «Студреспубліка-2021»), є учасницею та переможницею Громадського бюджету м. Миколаєва з проєктом № 11 у 2021 році, країни (Слов’янська Місія в Європі (Польща, м. Краків).

Олександра є чинним депутатом Студенсткого магістрату м. Миколаєва. Також Олександра – учасниця студентського наукового гуртка «Світ фінансів» та членкиня Економічного клубу на базі факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили.

Вероніка Мироненко, студентка-філологиня шостого курсу, староста групи німецьких філологів, активно займається саморозвитком та самореалізацією, бере активну участь у філологічних Міжнародних конференціях (м. Львів, м. Одеса) та Польща (м. Ченстохова), конкурсах, пов’язаних із польською мовою, зокрема «Ніч перекладачів» (м. Івано-Франківськ), «Narodowe Czytanie 2021, 2022», польськомовних диктантах «Я пишу, Ти пишеш, Ми пишемо… польською мовою» (м. Одеса). Два роки поспіль брала участь у конкурсі перекладів «Львів Європейський».

Ми пишаємося нашими студентами та віримо в їхні подальші перемоги!