ІІI-ій Міжнародний Форум «Innovation Market»

21-23 листопада 2018 р. у м. Київ відбувся ІІI-ій Міжнародний Форум «Innovation Market», у якому взяла участь команда Факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету ім. П. Могили.

Міжнародний форум “INNOVATION MARKET” – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів у сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно-фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

Захід проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 864-р Про проведення Міжнародного форуму “INNOVATION MARKET”.

Команду студентів Факультету комп’ютерних наук представляли: К. Бондар, К. Данилов, К. Бабін, Я. Аркушенко. Під керівництвом ст. викладача І.С. Бурлаченка (кафедра  комп’ютерної інженерії) команда продемонструвала startup проект Snipper

Snipper – це програмний сервіс, в якому користувач зможе комфортно маніпулювати збереженими фрагментами програмного коду (snippet) з будь-яких пристроїв та операційних систем.

Студенти отримали чималий досвід  участі в міжнародних форумах, повязаних з інноваційною та інвестиційною діяльністю.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77