ІІI-ій Міжнародний Форум «Innovation Market»

21-23 листопада 2018 р. у м. Київ відбувся ІІI-ій Міжнародний Форум «Innovation Market», у якому взяла участь команда Факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету ім. П. Могили.

Міжнародний форум “INNOVATION MARKET” – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів у сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно-фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

Захід проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 864-р Про проведення Міжнародного форуму “INNOVATION MARKET”.

Команду студентів Факультету комп’ютерних наук представляли: К. Бондар, К. Данилов, К. Бабін, Я. Аркушенко. Під керівництвом ст. викладача І.С. Бурлаченка (кафедра  комп’ютерної інженерії) команда продемонструвала startup проект Snipper

Snipper – це програмний сервіс, в якому користувач зможе комфортно маніпулювати збереженими фрагментами програмного коду (snippet) з будь-яких пристроїв та операційних систем.

Студенти отримали чималий досвід  участі в міжнародних форумах, повязаних з інноваційною та інвестиційною діяльністю.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили