II Всеукраїнська конференція молодих вчених, студентів, аспірантів «Управління якістю в житті і діяльності людини: стандарти, орієнтири та перспективи»

14-15 листопада на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили  відбудеться II Всеукраїнська конференція молодих вчених, студентів, аспірантів  «Управління якістю в житті і діяльності людини: стандарти, орієнтири та перспективи».

Виділяють такі пріоритетні напрями роботи конференції:

• Формування європейсько-орієнтованого світогляду у питаннях якості і безпеки продукції (процесів, робіт, послуг), якості і безпеки середовища життєдіяльності людини;
  • Нормативно-правове забезпечення впровадження інтегрованих систем управління якістю;
  • Екологічний менеджмент та екологічне управління як складові забезпечення європейських стандартів діяльності;
  • Ризик у системах екологічного управління та управління безпекою праці;
  • Системи менеджменту безпеки праці та охорони здоров’я у підприємницькій діяльності;
  • Соціальна відповідальність у системах менеджменту;
  • Соціальне забезпечення як складова європейських орієнтирів життєдіяльності людини;
  • Європейські орієнтири якості продукції;
  • Інноваційні напрями екологічної стандартизації і сертифікації.

УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ:

Термін подання заявок та тез – 1 листопада 2016 р.

Для включення тез до збірника необхідно відправити на електронну пошту оргкомітету chduquality2016@mail.ru:

• − заявку на участь у роботі конференції;
  • − файл з текстом тез;
  • − копію квитанції про оплату оргвнеску.

За результатами конференції планується видання електронного збірника в форматі PDF з подальшим розміщенням на сайті наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили. Авторам здійснюватиметься розсилка електронною поштою.

Заявка заповнюється повністю кожним учасником конференції!

Адреса оргкомітету: 54003, м. Миколаїв., вул. 68 Десантників, 10, Україна, Кафедра якості, стандартизації і техногенно-екологічної безпеки (ЯСТЕБ)

Контактний телефон: (0512)765569

Електронна пошта: kafecobezpeka@ukr.net

Місце проведення: м.Миколаїв, Чорноморський національний університет імені Петра Могили .

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ в конференції – 40 грн. (організаційний внесок)

ОПЛАТА ПРОВОДИТЬСЯ на карту Приватбанку, карта № 516875729703140, отримувач: Григор’єва Олеся Ігорівна. Призначення платежу: Організаційний внесок за участь в конференції УЯЖЛ-2016 від… (прізвище та ініціали автора).

Просимо враховувати 1,5% при зарахуванні оргвнеску на картку.

Надходження до оргкомітету матеріалів електронною поштою можна перевірити за тел.: 098-329-09-52 (Бурдельна Анна Олександрівна).

Електронний лист повинен мати тему „УЯЖЛ-2016”. Текст тез та заявка на участь надсилаються окремими файлами (наприклад, Тези–Іванов І.І., Заявка–Іванов І.І.).

Вимоги до оформлення тез:

1. Обсяг до 2 сторінок формату А4 з полями: верхнє та нижнє – 2 см., ліве – 3 см., праве – 1 см. Шрифт набору – Times New Roman, 14 пт. Міжрядковий інтервал – 1,5.
  2. УДК набирається в першому рядку сторінки й вирівнюється за лівим краєм.
  3. Нижче заголовок тез (напівжирний, усі великі) і вирівнюються посередині.
  4. Напівжирним курсивом вирівнюється за правим краєм:
  • Прізвище, ім’я та по-батькові учасника;.
  • Науковий ступінь, вчене звання/посада, прізвище та ініціали наукового керівника,
  • Назва ВНЗ/організації.
  1. З наступного рядка розміщується основний текст тез.
  2. Перелік посилань (за формою, що відповідає вимогам ДАК України).

Також за бажанням авторів є можливість публікації статті у фаховому журналі у науковому журналі Наукові праці. Серія «Техногенна безпека. Радіобіологія», який включено до переліку фахових видань України (Додаток 8 до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.12.2015 №1328)), окремим розділом якого є розділ «Стандартизація та управління якістю».

Інформацію про умови публікації можна отримати або зателефонувавши на кафедру ЯСТЕБ ЧДУ імені Петра Могили (0512765495), або за тел.: 096-878-33-79 (Макарова Олена Валеріївна).