II Спартакіада ЧНУ ім. Петра Могили продовжується: Визнчено переможців у плаванні серед студентів

Продовжуються змагання II Спартакіади ЧНУ ім. Петра Могили серед студентів різних інститутів та факультетів університету.

13 листопада студенти Могилянки брали участь в одному із видів змагань Спартакіади – плаванні, в якому були представлені дистанція на 50 метрів та вільний стиль. Головним суддею змагань став Заслужений тренер України Карен Абрамов.

Студенти змагалися в особистій і командній першості. В особистих змаганнях серед юнаків місця розподілилися таким чином:
1 місце – Богдан Супрун; 2  місце – Денис Сапонько; 3 місце – Олександр Маркевич. Всі студенти – представники факультету комп’ютерних наук.
Дівчата у особистих змаганнях отримали такі результати:  1 місце – Валентина Фабрикова (ФКН); 2 місце – Аліна  Єльнікова (Юридичний факультет); 3 місце – Юлія  Цехмайструк (ФЕН).

В командному заліку:
1 місце – Факультет комп’ютерних наук. Результат – 1077 балів
2 місце – Факультет економічних наук – 528 балів
3 місце – Юридичний факультет – 444 балів
4 місце – Медичний інститут
5 місце – Інститут державного управління
6 місце – Факультет політичних наук

Нагадаємо, що в рамках Спартакіади уже відбулися змагання з Кросфіту, де перше місце посіла команда Юридичного факультету. А також наразі проходять змагання з волейболу, фінал яких запланований на 28 листопада.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.