II Спартакіада ЧНУ ім. Петра Могили продовжується: Визнчено переможців у плаванні серед студентів


Продовжуються змагання II Спартакіади ЧНУ ім. Петра Могили серед студентів різних інститутів та факультетів університету.

13 листопада студенти Могилянки брали участь в одному із видів змагань Спартакіади – плаванні, в якому були представлені дистанція на 50 метрів та вільний стиль. Головним суддею змагань став Заслужений тренер України Карен Абрамов.

Студенти змагалися в особистій і командній першості. В особистих змаганнях серед юнаків місця розподілилися таким чином:
1 місце – Богдан Супрун; 2  місце – Денис Сапонько; 3 місце – Олександр Маркевич. Всі студенти – представники факультету комп’ютерних наук.
Дівчата у особистих змаганнях отримали такі результати:  1 місце – Валентина Фабрикова (ФКН); 2 місце – Аліна  Єльнікова (Юридичний факультет); 3 місце – Юлія  Цехмайструк (ФЕН).

В командному заліку:
1 місце – Факультет комп’ютерних наук. Результат – 1077 балів
2 місце – Факультет економічних наук – 528 балів
3 місце – Юридичний факультет – 444 балів
4 місце – Медичний інститут
5 місце – Інститут державного управління
6 місце – Факультет політичних наук

Нагадаємо, що в рамках Спартакіади уже відбулися змагання з Кросфіту, де перше місце посіла команда Юридичного факультету. А також наразі проходять змагання з волейболу, фінал яких запланований на 28 листопада.

 

Події та оголошення


липня
31
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAспільно з УАнімА оголошує Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 31 липня. Три переможці конкурсу отримають винагороду …

липня
19
Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. У межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії. Прийом заявок …

червня
17
Від ідеї до бізнесу всього за 1 місяць: відкрито набір на тренінгові програму

Веб-журнал «Світ Фентезі» оголошує конкурс фантастичних оповідань, присвячений українським містам! Пропонуємо вам звести руки над клавіатурою і показати, що наші міста сповнені магії, химер та загадок, не менш, ніж нью-йорки і лондони. За результатами конкурсу буде видана збірка. Перші три …