Ідеї подарунків на Новий рік від Медіацентру Могилянки

Новий рік – час подарунків, на які чекають не лише діти, а й дорослі! А новорічні свята – це 2 тижні віри в диво, це очікування радості та щастя. Але й важливо: приємно не тільки отримувати подарунки, а й їх робити. До Нового року залишається 3 дні, тож якщо ви ще не встигли визначитися з презентами, то пропонуємо декілька ідей для подарунків.

Для тих, хто захоплюється астрологією та вірить у магічність та значення знаків зодіаку на людину, ми пропонуємо ідеї особливих подарунків для кожного знака. Астрологи переконані, що презенти у сфері інтер’єру, кухні та техніки є найкращими, проте для кожного знаку зодіаку пасуватиме щось конкретне.

Овни та Козероги

Люди, народжені під цими знаками, полюбляють комп’ютерну техніку, тобто можна сміливо робити їм практичний подарунок.

Водолії

Більшість Водоліїв люблять готувати, тому гарним рішенням буде завітати в гості з новою крутою пательнею або сотейником із керамічним покриттям.

Риби

Таких людей потішить розумна побутова техніка, що рятує від буденних турбот, до того ж готує корисну їжу. Нехай це буде щось дрібне, проте це буде приємним жестом. Якщо ж мова про щось більш вартісне, то в нагоді стане нова мультиварка або хлібопічка. Цікаво, що такий подарунок оцінять навіть чоловіки.

Леви

Їм можна подарувати що-небудь із кухонного приладдя, наприклад, кавоварку чи гарний чайник. Також гарним презентом буде щось вишукане з їжі – набір елітних чаїв або дорогої кави.

Близнюки

Такі люди неперебірливі в отриманих подарунках, вони радітимуть тому, чого в них немає.  Чому б не купити їм якусь важливу дрібницю на кухню чи в оселю, наприклад, кухонний девайс чи професійний ніж.

Раки, Скорпіони та Терези

Приведе в захват Раків через їхній темперамент чутливості та пристрасних Скорпіонів щось незвичне з декору приміщення. Це виглядатиме ексклюзивно, відображатиме хороший смак господаря та приділений ваш час на вибір подарунка.

Для людей, що народилися під знаком Терезів, важлива зовнішня краса –

бездоганний стиль і виконання, тобто ваш підхід до обрання подарунка.

Що об’єднує ці всі три знаки? Безперечно, естетизм. Найкращий подарунок на Новий рік – нова постіль. Для Раків – більш практичний “кантрі” чи ретро, Скорпіонів –ніжний шовк, а Терези оцінять гармонію кольору.

Стрільці

Стрільцям до вподоби робити щось своїми руками, тоді незайвим буде набір для рукоділля, хобі або ж добірка корисних інструментів.

Тільці

Це точно справжні поціновувачі чистоти та порядку, у прибиранні більшість Тільців знаходять відпочинок та розвантаження. Тому можна сміливо презентувати якусь новинку з серії розумних швабр або модний багатофункціональний пилосос (якщо мова йде про вартісний подарунок).

Подарунки можна підбирати відповідно до близькості вашого спілкування з людиною. Наприклад, для найрідніших можна придбати подарунки з теплом та щирістю у вигляді в`язаного одягу. Молодим особам непогано було б подарувати квитки в кінотеатр чи на захопливий концерт, а вже людям похилого віку – до театру. Зробіть рідним приємно, адже вони завжди шкодують гроші на себе.

Не забувайте про кохану людину! Їй слід підготувати те, чого дійсно не вистачає, адже хто як не ви краще знаєте про мрії своєї половинки. Якщо таких бажань до подарунків немає, то дівчині можна подарувати пархум чи прикрасу, що пасуватиме їй найбільше. Чоловікові не зайвими будуть шкіряні рукавички або ж модна сорочка. Пам’ятайте, що подарунки повинні бути від душі, адже чоловікові головна увага.

Людина – істота соціальна, а значить не залиште без подарунка одногрупника чи колегу. Висловте теплі почуття та повагу до одногрупників або співробітників. Можна обрати комплексні абонементи у фітнес-клуб або квитки на новорічний концерт. Іншим варіантом є дизайнерські подушки з зображеннями символів майбутнього року (нагадуємо, що це тигр). Канцелярські набори, кружки або футболки з логотипом Могилянки, оригінальні сувеніри чи рамочки на робочі столи теж будуть оцінені вашими колегами. Адже найголовніше, щоб подарунки були від душі.

Тож не гайте часу, залучайте інтуїцію, фантазію, подумайте про позитивні емоції, які справлять ваші подарунки. Щасливого Нового року та гарних свят!