І знову впевнена перемога Могилянців

o7EFsTfV6XsІ знову впевнена перемога могилянських комп’ютерників з економістами! Тепер – в Дніпрі, на Фіналі 3-го Міжнародного конкурсу інженерних проектів (стартапів) Vernadsky Challenge 22 квітня 2017 р.

Проект Cubomania вийшов у фінал конкурсу, потрапивши в десятку кращих серед 230 поданих проектів!

jjj

У журі були і круті бізнесмени, і ректор Дніпропетровського національного університету, і директор компанії «Google Україна», і легендарний «Руйнівник міфів» Джеймі Хайнеман.

«Руйнівник міфів» Джеймі Хайнеман

Сказати, що бій був жорстким і лютим – нічого не сказати.

Було непросто і журі, і фіналістам, тому що більшість проектів, які вийшли в фінал, мали  дуже високу соціальну значимість: і система екстреної зупинки крові, і проект контролю персональних медичних показників, і проект віддаленої кардіометрії. Важко змагатися з проектами сьогоденної потреби суспільства.

Але переміг проект з розвитку особистості розумної і доброї дитини – Cubomania.

Копия DSC08686(1)

Копия DSC08696(1)

По центру Джеймі Хайнеман, між М. Мусієнко та Б. Салтовським

Копия DSC08928(1)

Проект Cubomania отримав не тільки кубок, а й приз у розмірі 800 тис. грн! Це грант на представлення проекту на міжнародних виставках, організацію та проведення рекламної компанії, придбання необхідного обладнання, консалтингові послуги з просування проекту тощо.

Запорукою успіху стала надійна, дружня та професійна команда з викладачів та студентів комп’ютерного та економічного факультетів.

Склад команди: декани: Мусієнко Максим та Іщенко Наталія; заступники деканів Давиденко Євген та Філімонова Олена; доцент Журавська Ірина; ст.викладачі: Салтовський Борис, Крайник Ярослав, Васильєв Андрій та Бурлаченко Іван; аспірант Корецька Олександра; студенти: Леонід Норд, Черняк Олександр, Чекановський Євген, Косолап Ілля, Салтан Борис та Чупріков Максим. До складу команди також входять київляни Денисов Олексій та Олексієнко Ольга.

Проте успіх був неможливий без підтримки великої кількості викладачів та керівництва університету. Команда хоче висловити велику подяку: ректору Клименку Леоніду Павловичу; проректору Беглиці Володимиру Петровичу; викладачам: Дворник Ользі, Шерстюк Людмилі, Русовій Владлені, Шмулі Любові, Буровицькій Юлії, Хомченку Анатолію, Яремчук Ользі, Шмідт Віталії, Гайдаржи Світлані, Боровльовій Світлані, Демірполат Анні; магістрантам економічного факультету – гр. 513:  Меліховій Олесі, Олійник Олені, Матвєєву Владиславу, Лопатіну Артему. Багато викладачів та студентів в тій чи іншій мірі взяли участь в підготовці команди, створили умови для досягнення успіху.