І Всеукраїнський історичний дебатний турнір ІДЛ / IDL OPEN

Оргкомітет Історичної Дебатної Ліги, історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Наукове товариство студентів та ГО «Ідеалісти» запрошують студентів ЗВО України взяти участь у І Всеукраїнському історичному дебатному  турнірі «ІДЛ– 2020»!

Історична дебатна Ліга (ІДЛ) – це студентський проект, де студенти змагаються в побудові наративу, в знаннях історії та вмінні їх застосувати.

Мета – не перевірити чиїсь знання, а навчитись застосовувати їх для конструктивного діалогу. Не використовувати двоякі інтерпретації, а навчитись виявляти та протидіяти маніпуляціям. ІДЛ робить велику ставку на вміння будувати стратегію, дискутувати та зі стилем відстоювати свою думку.

Формат турніру – нове слово в змаганнях істориків на теренах України.

Реєстрація на турнір за посиланням.

Регламент Всеукраїнського турніру «Історична дебатна ліга – 2020».

Дебатні теми Всеукраїнського турніру.

Слідкуйте за новинами у соціальних мережах Всеукраїнського турніру.

Загальна інформація:

• Дата проведення — 26-28 березня 2020 року.
  • Дата проведення жеребкування – 26 березня 2020 року
  • Склад команди — студенти 1-6 курсів, в складі команди, що складається з 3-5 осіб, із

зазначенням назви та капітана.

• Проїзд, проживання і харчування – за рахунок сторони, що відряджає.

Голова Оргкомітету  Олександра Тимофєєва

Телеграм: @Timofeychick

Голова НТС Валерій Зінченко

Телеграм: @ZValerchik

starkk845@gmail.com

Faculty of History Taras Shevchenko National University of Kyiv – офіційна

38(044) 234-09-71

Е-mail: history_dpt.head@univ.net.ua

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).