Інна Михайлівна Хоржевська


доцент кафедри психології
Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат психологічних наук, доцент

Освіта та професійний шлях

У 1999 році закінчила Миколаївський державний педагогічний університет, спеціальність за дипломом – вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури, практичний психолог у закладах освіти.

З 1999 року до 2002 року навчалася у аспірантурі Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова за спеціальністю загальна психологія.

Кандидат психологічних наук з 2004 року.

Автор понад 40 публікацій (з них 1 статті у базах Web of Science), 1 начального посібника.

Викладає дисципліни: «Вступ до спеціальності», «Загальна психологія», «Соціальна та політична психологія», «Соціальні та політичні конфлікти».

 

Захист дисертації

13 березня 2004 р. – захист кандидатської дисертації на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.051.07 при Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова зі спеціальності 19.00.01 – загальна психологія та історія психології (диплом ДК № 024066). Тема дисертаційного дослідження: «Індивідуально-вікові особливості альтруїзму-егоїзму особистості».

 

Звання

20 квітня 2006 року – присвоєно вчене звання доцента кафедри теоретичної та прикладної психології (атестат 02ДЦ № 012220).

Наукові інтереси: психологічні основи професійної спрямованості особистості, парофесійна культура фахівця, професійна деформація.

 

Сертифіковані програми навчання

  1. МТОВ «Асоціація психологів та психотерапевтів Миколаївської області» Сертифікат учасника І Модуля навчальної програми «Психіатрія для психологів» (м. Миколаїв, 2018 рік).
  2. МТОВ «Асоціація психологів та психотерапевтів Миколаївської області» Сертифікат учасника ІІ Модуля навчальної програми «Психіатрія для психологів» (м. Миколаїв, 2018 рік).

 

Google Scholar
innahorzhevska@gmail.com
(0512) 76-92-76

Події та оголошення


червня
7
Запрошуємо школярів до літньої школи лідерства

7-18 червня у ЧНУ імені Петра Могили для школярів 11-13 років буде проводитись Літня Школа Лідерства. У ігровій та інтерактивних формах будуть проводитись заняття з лідерства, комунікації, тайм-менеджменту, основ створення власної справи та підприємництва. Познайомитись з більш детальною інформацією щодо Літньої Школи Лідерства можна …

травня
11
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до вебінарів (11-14 травня)

З 11 травня чекаємо колег на вебінарах, які пройдуть у Webex у двох повторах 10:15 та 16:15. Реєстрація на кожний окремо ( за окремим посиланням), після переходу натисніть на кнопку Register та заповніть анкету. Операційна система ХР на старі версії …

липня
5
Запрошуємо студентів до участі у VII конкурсі соціального проєкту “Scholarship в Україні”

Чим привабливий проєкт для молоді “Scholarship в Україні” надає одразу дві унікальні можливості: отримати грошову винагороду й прокачати свої скіли. Удосконалення себе, поштовх до розвитку, поліпшення комунікативних навичок, приправлене конкуренцією в боротьбі за виграш – проєкт не дозволить своїм учасникам …