Інна Михайлівна Хоржевська


доцент кафедри психології
Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат психологічних наук, доцент

Освіта та професійний шлях

У 1999 році закінчила Миколаївський державний педагогічний університет, спеціальність за дипломом – вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури, практичний психолог у закладах освіти.

З 1999 року до 2002 року навчалася у аспірантурі Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова за спеціальністю загальна психологія.

Кандидат психологічних наук з 2004 року.

Автор понад 40 публікацій (з них 1 статті у базах Web of Science), 1 начального посібника.

Викладає дисципліни: «Вступ до спеціальності», «Загальна психологія», «Соціальна та політична психологія», «Соціальні та політичні конфлікти».

 

Захист дисертації

13 березня 2004 р. – захист кандидатської дисертації на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.051.07 при Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова зі спеціальності 19.00.01 – загальна психологія та історія психології (диплом ДК № 024066). Тема дисертаційного дослідження: «Індивідуально-вікові особливості альтруїзму-егоїзму особистості».

 

Звання

20 квітня 2006 року – присвоєно вчене звання доцента кафедри теоретичної та прикладної психології (атестат 02ДЦ № 012220).

Наукові інтереси: психологічні основи професійної спрямованості особистості, парофесійна культура фахівця, професійна деформація.

 

Сертифіковані програми навчання

  1. МТОВ «Асоціація психологів та психотерапевтів Миколаївської області» Сертифікат учасника І Модуля навчальної програми «Психіатрія для психологів» (м. Миколаїв, 2018 рік).
  2. МТОВ «Асоціація психологів та психотерапевтів Миколаївської області» Сертифікат учасника ІІ Модуля навчальної програми «Психіатрія для психологів» (м. Миколаїв, 2018 рік).

 

Google Scholar
innahorzhevska@gmail.com
(0512) 76-92-76

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …