Інна Михайлівна Хоржевська


доцент кафедри психології
Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат психологічних наук, доцент

Освіта та професійний шлях

У 1999 році закінчила Миколаївський державний педагогічний університет, спеціальність за дипломом – вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури, практичний психолог у закладах освіти.

З 1999 року до 2002 року навчалася у аспірантурі Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова за спеціальністю загальна психологія.

Кандидат психологічних наук з 2004 року.

Автор понад 40 публікацій (з них 1 статті у базах Web of Science), 1 начального посібника.

Викладає дисципліни: «Вступ до спеціальності», «Загальна психологія», «Соціальна та політична психологія», «Соціальні та політичні конфлікти».

 

Захист дисертації

13 березня 2004 р. – захист кандидатської дисертації на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.051.07 при Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова зі спеціальності 19.00.01 – загальна психологія та історія психології (диплом ДК № 024066). Тема дисертаційного дослідження: «Індивідуально-вікові особливості альтруїзму-егоїзму особистості».

 

Звання

20 квітня 2006 року – присвоєно вчене звання доцента кафедри теоретичної та прикладної психології (атестат 02ДЦ № 012220).

Наукові інтереси: психологічні основи професійної спрямованості особистості, парофесійна культура фахівця, професійна деформація.

 

Сертифіковані програми навчання

  1. МТОВ «Асоціація психологів та психотерапевтів Миколаївської області» Сертифікат учасника І Модуля навчальної програми «Психіатрія для психологів» (м. Миколаїв, 2018 рік).
  2. МТОВ «Асоціація психологів та психотерапевтів Миколаївської області» Сертифікат учасника ІІ Модуля навчальної програми «Психіатрія для психологів» (м. Миколаїв, 2018 рік).

 

Google Scholar
innahorzhevska@gmail.com
(0512) 76-92-76

Події та оголошення


лютого
27
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на зустріч з письменником Віталієм Рогожею

27 лютого 2020 року о 12:30 у приміщенні  читального  залу Філологічної бібліотеки (Інститут філології ЧНУ імені Петра Могили) відбудеться зустріч з письменником Віталієм Рогожею «Не віддаймо Україну нікому!» Віталій Рогожа – український поет, прозаїк, драматург, автор трилогії «Запороги» («Петро Сагайдачний», …

березня
10
Запрошуємо до участі у літературно-мистецькому конкурсі, присвяченому 206-літтю з дня народження Тараса Шевченка

10 березня 2020 року о 14:00 в аудиторії 11-312 (Інститут філології ЧНУ імені Петра Могили) відбудеться літературно-мистецький конкурс «Моя ти доле молодая», присвячений 206-літтю з дня народження Т. Шевченка. До участі запрошуємо студентів, викладачів, співробітників нашого університету для виконання поезій …

квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …