Інна Михайлівна Хоржевська


доцент кафедри психології
Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат психологічних наук, доцент

Освіта та професійний шлях

У 1999 році закінчила Миколаївський державний педагогічний університет, спеціальність за дипломом – вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури, практичний психолог у закладах освіти.

З 1999 року до 2002 року навчалася у аспірантурі Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова за спеціальністю загальна психологія.

Кандидат психологічних наук з 2004 року.

Автор понад 40 публікацій (з них 1 статті у базах Web of Science), 1 начального посібника.

Викладає дисципліни: «Вступ до спеціальності», «Загальна психологія», «Соціальна та політична психологія», «Соціальні та політичні конфлікти».

 

Захист дисертації

13 березня 2004 р. – захист кандидатської дисертації на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.051.07 при Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова зі спеціальності 19.00.01 – загальна психологія та історія психології (диплом ДК № 024066). Тема дисертаційного дослідження: «Індивідуально-вікові особливості альтруїзму-егоїзму особистості».

 

Звання

20 квітня 2006 року – присвоєно вчене звання доцента кафедри теоретичної та прикладної психології (атестат 02ДЦ № 012220).

Наукові інтереси: психологічні основи професійної спрямованості особистості, парофесійна культура фахівця, професійна деформація.

 

Сертифіковані програми навчання

  1. МТОВ «Асоціація психологів та психотерапевтів Миколаївської області» Сертифікат учасника І Модуля навчальної програми «Психіатрія для психологів» (м. Миколаїв, 2018 рік).
  2. МТОВ «Асоціація психологів та психотерапевтів Миколаївської області» Сертифікат учасника ІІ Модуля навчальної програми «Психіатрія для психологів» (м. Миколаїв, 2018 рік).

 

Google Scholar
innahorzhevska@gmail.com
(0512) 76-92-76

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …