«Хоробра сімнадцятка» – прем’єра документальної стрічки

3 листопада в концертному залі “Юність” відбулася прем’єра документальної стрічки режисера Ореста Сушка  «Хоробра сімнадцятка», або «Music of Survival».

1 (1)

Відкривав кінопоказ директор Інституту філології Олександр Пронкевич, який зазначив, що перебування Ореста Сушка в Миколаєві стало можливим завдяки програмі академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.

Уже Київ, Львів і Харків зустрічали стрічку в рамках туру режисера Україною.

Фільм надзвичайно вразив глядачів і цікавою історією української бандури, і непростим життєвим шляхом капели бандуристів, і зворушливими спогадами Петра Китастого та Миколи Лисківського.

DSC_1733

У кінозалі Юність, де були присутні творець стрічки, гості, студенти Інституту філології, представники Миколаївського обласного об’єднання товариства «Просвіта» панувала хвилююче доброзичлива атмосфера.

Довідка: Орест Сушко – учасник Української капели бандуристів імені Тараса Шевченка, американський та канадський кінорежисер, звукорежисер, кінопродюсер. Володар премій Еммі, Джині, “Золотий сніп”, CAS, MPSE за краще звучання, зокрема, у фільмах “Eastern Promises” (2008) і “A Dangerous Method” (2012).

Працює з широким колом режисерів від Девіда Кроненберга до Баррі Сонненфельда і Гільєрмо дель Торо, над телевізійними та документальними проектами. Викладач Програми кіно- та медіастудій Гамбер коледжу в Торонто.

Більше фото тут.

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77