ХІІІ Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників»: серед учасників – представники ЧНУ імені Петра Могили

11 – 13 листопада 2022 року на базі Миколаївського обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді відбулася ХІІІ Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».

Конференція проводилася в онлайновому режимі на платформі Zoom.

Секції в межах цієї конференції поділяються за напрямами краєзнавчих досліджень, зокрема:

1. Історичне краєзнавство;
  2. Археологічне краєзнавство;
  3. Етнографічне краєзнавство;
  4. Географічне краєзнавство та геологія.

Керівниками секції «Історичне краєзнавство» були співробітники ЧНУ імені Петра Могили, доктори історичних наук, професори Юрій Котляр та Ірина Міронова.

Конференція проводилася з метою залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу, природи рідного краю.

Завданнями конференції були:

• поширення досвіду з організації пошуково-дослідницької роботи з учнями та вихованцями закладів освіти;
  • підтримка обдарованих юних краєзнавців, сприяння їх самореалізації та стимулювання подальшої творчої діяльності;
  • поповнення інформаційного банку даних краєзнавчих об’єктів.