ХХ Всеукраїнська щорічна конференція «Могилянські читання»

13 листопада відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської щорічної науково-методичної конференції «Могилянські читання – 2017: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти», присвяченої Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку.

Із привітальним словом виступили голова оргкомітету ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Павлович Клименко.

IMG_4350

Проректор з наукової роботи Володимир Петрович Беглиця представив доповідачів пленарного засідання.

Паоло Бьяджі – професор відділу із вивчення Азії та Північної Африки університету Ка’Фоскарі з м. Венеція прочитав доповідь на тему «Роль археології у формуванні творчої особистості».

IMG_4358

Микола Клименко – доктор медичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної діяльності ЧНУ ім. Петра Могили виступив із доповіддю на тему «Медико-соціальні виклики сучасного життя: стрес та хвороби адаптації».

IMG_4367

Максим Мусієнко – доктор технічних наук, професор, декан факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили виступив із доповіддю про перспективи розробок інноваційних технологій комп’ютерного факультету нашого університету.

IMG_4373

Мета конференції: надати можливість викладачам, докторантам, аспірантам та науковій громадськості презентувати результати досліджень із різних галузей науки та техніки.

Нагадуємо, конференція працюватиме за вісьмома секціями:

1. Освіта та суспільні науки.
  2. Охорона здоров’я. Соціальна робота. Фізичне виховання та спорт.
  3. Гуманітарні науки.
  4. Природничі науки.
  5. Комп’ютерні науки.
  6. Технічні науки.
  7. Право.
  8. Публічне управління в Україні в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів.

IMG_4372

Конференція триватиме до 17 листопада.