Хеловін у ЧНУ імені Петра Могили

31 жовтня 2023 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили пройшло святкування Хелловіну. Студенти всіх спеціальностей та курсів були запрошені до холу біля актової зали у тематичних костюмах аби взяти участь у конкурсах та отримати пам’ятні подарунки.

Організатором свята виступили Любов Древіна, провідних фахівець культурно-мистецького центру, та Тетяна Сидоренко, доцент кафедри журналістики. Ведучими заходу стали студенти, які також є учасниками культурно-мистецького центру. А найголовнішим правилом сьогоднішнього заходу це загальні розваги, та правило – ніхто не ображається.

Під час святкування студенти взяли участь в різноманітних конкурсах, так, могилянські вампіри скуштували «крові» (гранатового соку), визначили, хто ж зі студентів є найбільшою ненажерою, сплели павутину в холі улюбленої альма-матер та визначились, хто зі «скелетів» танцює краще.

Найбільше студентам запам’ятались конкурси, де серед факультетів обирали «найстрашніший» Ліхтар Джека та найпекельнішу фотозону. Переможців визначали самі студенти за допомогою овацій, а перше місце в обох конкурсах посів факультет політичних наук. «Срібло» серед кращих фотозон посів факультет комп’ютерних наук.

Святкування Хелловіну в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили стало страшенно цікавим заходом, де студенти змогли показати свою креативність, художній і творчий підхід до проведення дозвілля та жагу до неформального спілкування поза межами своїх груп та факультетів.

Дякуємо студентам та колективу університету, за можливість проведення такого заходу задля зміцнення соціокультурних зв’язків!