“Хелловінський ярмарок”


31 жовтня в ЧНУ імені Петра Могили пройшов «Великий Ярмарок», присвячений Хелловіну. Ярмарок благодійний і організований економічним факультетом, а зібрані кошти будуть направлені на оздоблення студентського простору на 3 поверсі 10 корпусу.

«Вже стало традицією відзначати дружньою родиною веселі свята. Одним з таких свят нині є Хелловін. Тематикою цього року ми обрали український фольклор. Тож, тільки зараз можна поспілкуватися із водяниками, лісовиками, мавками, Ягою та іншими міфічними персонажами», – зазначила декан факультету економічних наук, Філімонова Олена Борисівна.

На ярмарку студенти пригощали власними кулінарними шедеврами: тістечками, пирогами та печивом. Також була облаштована тематична фотозона, де фотографувалися з героями Хелловіну. Під час святкування студенти могли взяти участь в цікавих танцювальних та пісенних конкурсах, а після ярмарку відбулась гра «Alias. Усе про Хелловін» та хелловінський квіз.

Дякуємо за святкову атмосферу!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …