“Хелловінський ярмарок”


31 жовтня в ЧНУ імені Петра Могили пройшов «Великий Ярмарок», присвячений Хелловіну. Ярмарок благодійний і організований економічним факультетом, а зібрані кошти будуть направлені на оздоблення студентського простору на 3 поверсі 10 корпусу.

«Вже стало традицією відзначати дружньою родиною веселі свята. Одним з таких свят нині є Хелловін. Тематикою цього року ми обрали український фольклор. Тож, тільки зараз можна поспілкуватися із водяниками, лісовиками, мавками, Ягою та іншими міфічними персонажами», – зазначила декан факультету економічних наук, Філімонова Олена Борисівна.

На ярмарку студенти пригощали власними кулінарними шедеврами: тістечками, пирогами та печивом. Також була облаштована тематична фотозона, де фотографувалися з героями Хелловіну. Під час святкування студенти могли взяти участь в цікавих танцювальних та пісенних конкурсах, а після ярмарку відбулась гра «Alias. Усе про Хелловін» та хелловінський квіз.

Дякуємо за святкову атмосферу!

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …