“Хелловінський ярмарок”


31 жовтня в ЧНУ імені Петра Могили пройшов «Великий Ярмарок», присвячений Хелловіну. Ярмарок благодійний і організований економічним факультетом, а зібрані кошти будуть направлені на оздоблення студентського простору на 3 поверсі 10 корпусу.

«Вже стало традицією відзначати дружньою родиною веселі свята. Одним з таких свят нині є Хелловін. Тематикою цього року ми обрали український фольклор. Тож, тільки зараз можна поспілкуватися із водяниками, лісовиками, мавками, Ягою та іншими міфічними персонажами», – зазначила декан факультету економічних наук, Філімонова Олена Борисівна.

На ярмарку студенти пригощали власними кулінарними шедеврами: тістечками, пирогами та печивом. Також була облаштована тематична фотозона, де фотографувалися з героями Хелловіну. Під час святкування студенти могли взяти участь в цікавих танцювальних та пісенних конкурсах, а після ярмарку відбулась гра «Alias. Усе про Хелловін» та хелловінський квіз.

Дякуємо за святкову атмосферу!

Події та оголошення


березня
5
Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

лютого
21
Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77