“Хелловінський ярмарок”


31 жовтня в ЧНУ імені Петра Могили пройшов «Великий Ярмарок», присвячений Хелловіну. Ярмарок благодійний і організований економічним факультетом, а зібрані кошти будуть направлені на оздоблення студентського простору на 3 поверсі 10 корпусу.

«Вже стало традицією відзначати дружньою родиною веселі свята. Одним з таких свят нині є Хелловін. Тематикою цього року ми обрали український фольклор. Тож, тільки зараз можна поспілкуватися із водяниками, лісовиками, мавками, Ягою та іншими міфічними персонажами», – зазначила декан факультету економічних наук, Філімонова Олена Борисівна.

На ярмарку студенти пригощали власними кулінарними шедеврами: тістечками, пирогами та печивом. Також була облаштована тематична фотозона, де фотографувалися з героями Хелловіну. Під час святкування студенти могли взяти участь в цікавих танцювальних та пісенних конкурсах, а після ярмарку відбулась гра «Alias. Усе про Хелловін» та хелловінський квіз.

Дякуємо за святкову атмосферу!

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …