Hаукове шоу «Жінки в науці»

У понеділок, 5 березня, у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова відбулося наукове шоу «Жінки в науці», приурочене до Дня жінок і дівчат у науці та 8 Березня. Організатори розказали про відомих жінок-винахідниць від давніх часів до наших днів.

Завідувач кафедри журналістики ЧНУ ім. Петра Могили Тетяна Монахова поділилася власними висновками щодо місця жінок у сучасній науці та розказала про своє дослідження «Народництво, модернізм і постмодернізм у лінгвістиці», присвячене зв’язку між мовою та мисленням людей. «Заговори, щоб я тебе побачив» − такою була тема виступу дослідниці, після якого відбулося обговорення.

Старший викладач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Олександр Бєліков презентував відвідувачам заходу свій винахід – світлодіодну маску для збереження молодості шкіри обличчя, для профілактики та зменшення проявів старіння. Присутні поставили багато зацікавлених питань винахідникові.

Також у науковому шоу брали участь представники інших вишів і навчальних закладів.

Організатори пообіцяли продовження заходів у такому форматі та запросили 3 квітня, напередодні Великодня, на зустріч, присвячену тому, як наука допомагає домогосподаркам: секрети побутової хімії, рецепти пасок тощо.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.