Hаукове шоу «Жінки в науці»

У понеділок, 5 березня, у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова відбулося наукове шоу «Жінки в науці», приурочене до Дня жінок і дівчат у науці та 8 Березня. Організатори розказали про відомих жінок-винахідниць від давніх часів до наших днів.

Завідувач кафедри журналістики ЧНУ ім. Петра Могили Тетяна Монахова поділилася власними висновками щодо місця жінок у сучасній науці та розказала про своє дослідження «Народництво, модернізм і постмодернізм у лінгвістиці», присвячене зв’язку між мовою та мисленням людей. «Заговори, щоб я тебе побачив» − такою була тема виступу дослідниці, після якого відбулося обговорення.

Старший викладач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Олександр Бєліков презентував відвідувачам заходу свій винахід – світлодіодну маску для збереження молодості шкіри обличчя, для профілактики та зменшення проявів старіння. Присутні поставили багато зацікавлених питань винахідникові.

Також у науковому шоу брали участь представники інших вишів і навчальних закладів.

Організатори пообіцяли продовження заходів у такому форматі та запросили 3 квітня, напередодні Великодня, на зустріч, присвячену тому, як наука допомагає домогосподаркам: секрети побутової хімії, рецепти пасок тощо.