Х Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків»

Першого та другого листопада 2017 року  в Центральній бібліотеці імені М.Л.Кропивницького відбулися Х Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків». В ході читань як учасники, так і вільні слухачі обмінювались інформацією щодо сучасного стану та перспектив озеленення міст; ознайомилися з новими програмами щодо благоустрою населених пунктів; обговорювали спільні дії щодо використання і впровадження сучасних технологій озеленення та благоустрою.

Викладачі кафедри екології та природокористування та студенти-екологи ЧНУ імені Петра Могили не оминули цю подію та були присутні у якості слухачів (4-5 курси). Крім того магістранти спеціальності «Екологія» виступили з доповідями про біотичні компоненти та зв’язки в екосистемах парків «Флотський бульвар» та «Ліски».

Щиро дякуємо організаторам за таку нагоду бути присутніми та задіяними для обговорення таких актуальних питань, щодо проблеми озеленення нашого рідного міста!

Читання 2 Читання 1