Х Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків»

Першого та другого листопада 2017 року  в Центральній бібліотеці імені М.Л.Кропивницького відбулися Х Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків». В ході читань як учасники, так і вільні слухачі обмінювались інформацією щодо сучасного стану та перспектив озеленення міст; ознайомилися з новими програмами щодо благоустрою населених пунктів; обговорювали спільні дії щодо використання і впровадження сучасних технологій озеленення та благоустрою.

Викладачі кафедри екології та природокористування та студенти-екологи ЧНУ імені Петра Могили не оминули цю подію та були присутні у якості слухачів (4-5 курси). Крім того магістранти спеціальності «Екологія» виступили з доповідями про біотичні компоненти та зв’язки в екосистемах парків «Флотський бульвар» та «Ліски».

Щиро дякуємо організаторам за таку нагоду бути присутніми та задіяними для обговорення таких актуальних питань, щодо проблеми озеленення нашого рідного міста!

Читання 2 Читання 1

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.