Гуртожиток № 3


Гуртожиток № 3 розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Логовенко, 2. Місцезнаходження гуртожитку є дуже зручним тому, що знаходиться недалеко від університету, поруч є супермаркет, магазини та громадський транспорт. Будівля має 3 поверхи та розрахована на проживання 150 студентів. На кожному поверсі для студентів розташовані кухні, які обладнані електроплитами та санвузли з сучасним ремонтом. На кухні самообслуговування все обладнано належним чином для того, щоб самостійно приготувати смачну домашню їжу.

За чистотою та порядком усіх необхідних приміщень ретельно слідкує персонал гуртожитку.

Кімнати на 2 або 3 особи максимально комфортні для проживання та навчання. Студенти мають доступ до мережі Інтернет. У будь-який час вони мають можливість звернутися з наявними питаннями та пропозиціями до персоналу, який готовий прийти на допомогу та надати усю необхідну інформацію.

Студенти, які проживають у гуртожитку користуються послугами пральної кімнати (послуга платна).

Студенти мають можливість за необхідністю відвідувати бібліотеку, яка знаходиться у корпусі гуртожитку та має комфортні умови для самопідготовки у вільний від навчання час.

Підтримується здоровий спосіб життя у приміщенні гуртожитку та на його території.

Hostel № 3 is located at Mykolaiv, Logovenko st., 2. The location of the hostel is very convenient: it is located nearby the University and surrounded by the supermarket, shops and public transport. The building has 3 floors and is able to accommodate 150 students. On each floor, there are kitchens equipped with electric cookers and bathrooms with modern renovation. The self-catering kitchen is well-equipped to cook delicious homemade food.

The staff of the hostel carefully observes the cleanliness and order of all necessary premises.

Rooms for 2 or 3 persons are comfortable for living and studying. Students have access to the Internet. At any time, they have the opportunity to address available questions and suggestions to staff who is ready to help and provide all the necessary information.

Students have the possibility to use the laundry facilities (paid service).

Students have the opportunity to attend a library that is located in the hostel building with comfortable conditions for self-training in their free time.

A healthy lifestyle is maintained in the hostel and on its territory.