Гуманітарна допомога студентам ЧНУ імені Петра Могили від організації Nova Ukraine

18 квітня 2022 року організація Nova Ukraine надала гуманітарну допомогу представникам факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили.

Організація Nova Ukraine є партнером нашого університету. Вона утворена в 2019 році та спрямована на реалізацію благодійної допомоги українцям. За цей час представники компанії реалізували велику кількість успішних проєктів. Наприклад, нещодавно зібрали сто повноцінних робочих комп’ютерів для адаптаційно-культурного центру «АК Центр» у Харкові, який створений для переселенців із Донбасу та безкоштовних курсів комп’ютерного програмування для всіх охочих.

Гуманітарну допомогу (у вигляді продуктів харчування) від організації отримали студенти всіх спеціальностей Могилянки, які проживають у  гуртожитках під час війни та не змогли виїхати додому.

Також допомогу отримали співробітники нашого університету, котрі в такі складні часи війни щодня ходять на роботу та виконують свої обов’язки!

Дякуємо організації Nova Ukraine  за допомогу!