Гучна перемога нашої команди на обласному чемпіонаті з футболу!

13-17 траня пройшов чемпіонат області серед ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації по футболу. Перше місце посіла команда Чорноморського національного університету імені Петра Могили у складі:

Романа Мізернюка (капітан), Аміра Агаларова, Валерія Рогозінського, Вадима Дмитроченка, Валентина Кузнецова, Дмитра Сартіни, Владислава Гончарова, Дмитра Солонікова, Василя Пасечніка, В’ячеслава Студенка, Сергія Паланіци, Віталія Мячіна, Вадима Демченка, Владислава Єліка, Максима Бабіна, Володимира Михайличенка, Сергія Пашинського, та Сергія Позднякова.

Хлопці здобули дві перемоги, – у змаганнях з Національним університетом кораблебудування ім. адм. Макарова (рахунок 3:1) та з Миколаївським національним університетом ім. В.О.Сухомлинського (рахунок 3:0), – та здобули славу кращих футболістів області. Значний внесок у підготовку та перемогу команди зробили тренери та викладачі факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили Геннадій Олександрович Кураса та Кирило Вікторович Димов.

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.