Губернатор Миколаївщини Олексій Савченко зустрівся зі студентами «Могилянки»


У середу, 6 травня, в залі засідання вченої ради Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулась зустріч студентів «Могилянки» з головою Миколаївської облдержадміністрації Олексієм Савченком.

На зустріч прийшли студенти-журналісти, «міжнародники», «політологи» та філологи. У першу чергу Олексій Савченко привітав журналістів з їхнім професійним святом – Днем журналіста, що святкують в Україні щорічно 6 червня, та дав поради щодо професійної діяльності та життя загалом. Політик відзначив важливість професії журналіста та висвітлив певні аспекти цього фаху.

«Ваша професія вимагає правди», – підкреслив Олексій Савченко.

Зустріч пройшла у неформальній атмосфері, в якій студенти та голова обладміністрації могли поговорити на різні теми. Торкалися, наприклад, навіть питання закладів швидкого харчування в Миколаєві.

Проте студенти ставили досить серйозні питання, одним з яких було питання про якість медицини в Миколаєві та про проблему з кадрами в цій галузі – недостатню кількість медиків в області. Студентів цікавили  способи вирішення цієї проблеми.

Олексій Савченко погодився з тим, що медицина має багато проблем не тільки з кадрами, а й з ліками: «Не вистачає коштів, які уряд планував виділяти на безкоштовні ліки. Грошей просто недостатньо».

На коментар про те, що в нашого університету є ідея створити свою клініку для студентів напрямку «Медицина», Олексій Савченко виявив прихильну позицію: «Ми з клінікою вам допомагаємо і я підтримав ректора одразу. Я думаю, що зараз це питання буде вирішуватись трошки швидше».

Ректор Леонід Клименко, в свою чергу, зазначив важливість створення клініки при ЧНУ ім. Петра Могили: «Найголовніша цінність для людини – це її здоров’я та її життя. І я думаю, що в Миколаєві у нас є перспектива підняти рівень до такого, який сьогодні можна побачити в Ізраїлі, і в США, і в Німеччині».

«Ми домовились, що лікарі зі Сполучених Штатів будуть працювати у нас, будуть читати у нас лекції, а наші викладачі та студенти будуть проходити стажування у найкращих клініках Америки. Ми маємо і знання, і бажання задля реалізації цього задуму», – поділився результатами свого робочого візиту, до США, Леонід Клименко.

Після зустрічі зі студентами Олексій Савченко відвідав телестудію університету та поспілкувався зі студентами спеціальності «Журналістика» особисто.

Події та оголошення


травня
23
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
18
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.