Графік лекцій, тренінгів та Балінтовських груп на лютий

Пропонуємо переглянути графік лекцій, тренінгів та Балінтовських груп на лютий!

Кожен куратор самостійно обирає ті форми роботи (тренінг, балінтовська група, консультація) та теми, які актуальні для нього особисто.

Пропонуємо відвідати:

– 28.02 о 10.30 Балінтовська група на тему «Техніки релаксації та само підтримки». Ведуча – Захарова Л.Г.

– 27.02.19 о 15.30 «Технології розвитку активної життєвої позиції та самостійності, учбової мотивації студентів». Ведуча – Захарова Л.Г.

Охочим необхідно зареєструватись за гугл-посиланням.

Тренінги спрямовані на відпрацювання навичок ефективної взаємодії куратора та опанування різних технологій у роботі зі студентами.

Метою проведення Балінтовських груп є профілактика і відпрацьовування проблем, емоцій, що виникають у результаті професійної діяльності, можливість обговорення своїх власних проблем, і, найважливіше, – попередження «синдрому згорання».

Завдання, що поставлені перед учасниками й розв’язуються під час роботи Балінтовської групи:

• підвищення компетентності в професійному педагогічному та міжособистісному спілкуванні;
  • усвідомлення особистісних «сліпих плям», які блокують професійні відносини із партнерами;
  • розширення уявлень про психолого-педагогічні основи процесу спілкування, грамотне розв’язання конфліктів;
  • психопрофілактика учасників групи, заснована на можливості осмислення «невдалих» випадків із практики у ситуації колегіальної підтримки.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77