Графік лекцій, тренінгів та Балінтовських груп на лютий

Пропонуємо переглянути графік лекцій, тренінгів та Балінтовських груп на лютий!

Кожен куратор самостійно обирає ті форми роботи (тренінг, балінтовська група, консультація) та теми, які актуальні для нього особисто.

Пропонуємо відвідати:

– 28.02 о 10.30 Балінтовська група на тему «Техніки релаксації та само підтримки». Ведуча – Захарова Л.Г.

– 27.02.19 о 15.30 «Технології розвитку активної життєвої позиції та самостійності, учбової мотивації студентів». Ведуча – Захарова Л.Г.

Охочим необхідно зареєструватись за гугл-посиланням.

Тренінги спрямовані на відпрацювання навичок ефективної взаємодії куратора та опанування різних технологій у роботі зі студентами.

Метою проведення Балінтовських груп є профілактика і відпрацьовування проблем, емоцій, що виникають у результаті професійної діяльності, можливість обговорення своїх власних проблем, і, найважливіше, – попередження «синдрому згорання».

Завдання, що поставлені перед учасниками й розв’язуються під час роботи Балінтовської групи:

• підвищення компетентності в професійному педагогічному та міжособистісному спілкуванні;
  • усвідомлення особистісних «сліпих плям», які блокують професійні відносини із партнерами;
  • розширення уявлень про психолого-педагогічні основи процесу спілкування, грамотне розв’язання конфліктів;
  • психопрофілактика учасників групи, заснована на можливості осмислення «невдалих» випадків із практики у ситуації колегіальної підтримки.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році