Гостьова зустріч студентів-юристів з Уповноваженою з антикорупційної діяльності ЧНУ ім. Петра Могили Оленою Дмитрієвою

23 лютого 2024 року на семінарському занятті курсу «Антикорупційні європейські стандарти та їх запровадження в Україні» відбулася гостьова зустріч студентів-юристів першого курсу ЧНУ імені Петра Могили з уповноваженою з антикорупційної діяльності ЧНУ ім. Петра Могили Оленою Дмитрієвою.

Пані Олена розповіла про організацію антикорупційної роботи в Університеті, зокрема про канали повідомлення студентами-викривачами, ознайомила з змістом Антикорупційної програми 2023 – 2025 рр.

Студенти дізнались про важливість формування антикорупційної свідомості та нетолерування корупції в ЗВО. Також грали в цікаву в антикорупційну онлайн-гру симуляцію «(Не) підкупність», де могли визначити рівень антикорупційної свідомості.

Студенти мали змогу поспілкуватися та почути відповіді на важливі питання безпосередньо від професіонала, який займається діяльністю щодо запобігання та протидії корупції в ЗВО. Закріпити отримані знання студенти зможуть завдяки проходженню онлайн-курсу «Корупція-off: як боротися з корупційними ризиками у вищій освіті».

Семінар проходив з використанням платформи Zoom, щоб максимально залучити всіх учасників цього курсу активно спілкуватися із запрошеною гостею.