Гостьова лекція «Особисте страхування» для студентів факультету економічних наук

20 лютого 2024 року кафедра фінансів і кредиту (координатор від кафедри – кандидат економічних наук, доцент Валентин Дранус) для студентів третього курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» в межах вивчення дисципліни «Страхування» провела гостьову лекцію-дискусію на тему: «Особисте страхування» з фаховим топ-менеджером страхової компанії «Met Life» Людмилою Чорною.

Гостьову лекцію проведено з використання платформи Zoom. Під час лекції Людмила Чорна розповіла студентам про історію створення страхової компанії «Met Life», динаміку її розвитку, про особливості здійснення діяльності в галузі  страхування життя, проблеми та негативні чинники, що впливають на його розвиток. Спікерка під час лекції звернула увагу студентів на компетенції та навички, на які звертають увагу роботодавці при найманні працівників, розповіла про можливості працевлаштування в страхову компанію «Met Life».

Позитивним моментом гостьової лекції стала дискусія, адже здобувачі вищої освіти активно задавали запитання, що їх зацікавили, а саме запитували яким чином подолати недовіру громадян до страхових компаній, яких саме заходів в цьому напрямку вживає компанія «Met Life», який ціновий діапазон пропонує компанія і яким чином при визначенні вартості страхування життя враховуються інтереси страхувальника, які переваги мають страхові компанії перед недержавними пенсійними фондами, низька платоспроможність населення не дозволяє всім бажаючим оформити страховку, чи враховує цей факт ваша компанія при розробці страхових тарифів?

Лекція відбулася в творчій, дискусійній та дружній атмосфері, надана інформація зацікавила студентів, які відчули важливість і перспективність обраної професії, а Людмила Чорна відзначила високий рівень їх підготовки та, як стейкхолдер, запропонувала бажаючим пройти співбесіду для можливого працевлаштування в страхову компанію «Met Life».