Гостьова лекція Круглова Миколи Петровича для студентів спеціальності 073 «Менеджмент» факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили

В рамках вивчення дисциплін «Менеджмент», «Менеджмент в органах державної влади» та «Лідерство та командоутворення» здобувачі вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» взяли участь у гостьовій лекції із запрошенням Круглова Миколи Петровича, Почесного громадянина Миколаєва, Народного Депутата України 4,5,6,7-го скликань, ексголови Миколаївської облдержадміністрації, Міністра транспорту України (1997 році) та Стоян Олександри Юріївни, доктора наук з державного управління, доцента, завідувачки кафедри менеджменту ЧНУ ім. Петра Могили.

Корисним для студентів стало передання досвіду такого досвідченого управлінця та можливість дізнатись особливості керівництва на різних рівнях і сферах. Заняття відбувалось в режимі онлайн-конференції, де студенти мали змогу поставити питання, на які Микола Петрович надав аргументовані відповіді. Лекція відбулася у творчій та дружній атмосфері за тематикою, що викликала інтерес у студентів, жваву дискусію та позитивні відгуки. Особливу увагу при обговоренні приділили питанням ефективних принципів і методів управління, керівництва та лідерства, методів і прийомів  впливу, сучасним технологіям управління персоналом. Студенти отримали нові знання, збагатили свій досвід щодо застосування сучасних інструментів менеджменту.

Наприкінці зустрічі Микола Петрович передав кафедрі для роботи зі студентами кілька книг з менеджменту, що стануть в пригоді при вивченні дисциплін. А також надав практичні рекомендації щодо подальшого викладання дисциплін, зокрема про взаємозв’язок і взаємодію органів державної влади та бізнесу, переваги та перспективи державно-приватного партнерства.

Кафедра менеджменту висловлює вдячність Круглову Миколі Петровичу за приділений час для спілкування, а також за цінні поради студентам і викладачам.