Горбань Андрій Євгенійович


доктор медичних наук, професор б.в.з. кафедри
медико
біологічних основ спорту
та фізичної реабілітації
Факультету фізичного виховання та спорту
ЧНУ імені Петра Могили

 

 

Освіта та професійний шлях

В 1994 році закінчив Український державний медичний університет імені академіка О.О. Богомольця. Працював в Державній науковій установі «Український інститут соціальної та судової психіатрії і наркології МОЗ України» на різних наукових посадах упродовж 6 років. Має лікарські спеціальності: «психіатрія», «наркологія». Отримувач стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

З 2000 по 2006 роки працював на керівних посадах у спеціалізованих закладах охорони здоров’я міста Києва, має вищу кваліфікаційну категорію за лікарською спеціальністю: організація та управління охороною здоров’я. Проходив тематичні удосконалення та навчання на передатестаційних циклах у Національній медичній академії післядипломної освіти  імені П.Л. Шупика, Харківський медичній академії післядипломної освіти, тощо. Проходив міжнародні стажування (Німеччина, Фінляндія).

У період з 2006 по 2011 роки заснував та працював директором приватного підприємства за напрямом цифрових технологій та впровадження інновацій. Також здійснював приватну медичну практику.

У 2011 році був призначений на посаду директора Державної наукової установи «Український центр наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи Міністерства охорони здоров’я України». На якій працював до 2017 року включно.

Брав участь у розробці низки проектів законодавчих актів України, рішень Кабінету Міністрів України, галузевої нормативної бази, тощо.

З 2017 по 2019 роки працював директором Служби спортивної медицини Міністерства молоді та спорту України, заступником директора Державної установи «Центральний науково-методичний кабінет Міністерства молоді та спорту України».

З 2018 року працює експертом з інноваційної діяльності та трансферу технологій Офісу трансферу технологій «Up To Future» за контрактом. Є експертом та ментором з питань інтелектуальної власності та трансферу медичних і біологічних технологій міжнародних проектів (ООН, ВООЗ).

З 2015 року по теперішній час є секретарем Вченої медичної ради Міністерства охорони здоров’я України. Є вченим секретарем Української асоціації «Комп’ютерна медицина».

Автор 172 наукових праць, відповідальний виконавець п’яти завершених науково-дослідних розробок, що виконувалися на замовлення Міністерства охорони здоров’я України. Автор 4 патентів України.

Відзначений почесними грамотами та подяками Верховної Ради України, Національної академії медичних наук України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства молоді та спорту України.

 

Захист дисертацій

У 2000 році захистив кандидатську дисертацію з наукової медичної спеціальності наркологія за темою: «Комплексний чотирьох-етапний метод лікування опійної наркоманії».

У 2019 році захистив докторську дисертацію з наукової лікарської спеціальності «соціальна медицина» за темою: «Медико-соціальне обгрунтування оптимізації інноваційної діяльності в сфері охорони здоров’я України».

 

Профіль у Google Академії

Електронна адреса: gorban.a@chmnu.edu.ua

 

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут