Головний енергетик ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» провів екскурсію для студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили


У рамках співпраці з вищими навчальними закладами 19 березня головний енергетик ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Олександр Шундель провів екскурсію для студентів 4 курсу кафедри автоматизації комп’ютерно-інтегрованих технологій Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

Студенти побували та ознайомилися з роботою котелень у мікрорайоні Соляні (ПГУ, 72), Намив (вул. Біла, 71), а також на котельні за адресою: вул. Спортивна, 1К.

Котельні ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», які реконструюються у рамках Проєкту Світового банку – наочний приклад для студентства сучасних підходів у підвищенні енергоефективності та автоматизації котельного обладнання.

фото 1.jpg

фото 2.jpg

 

Проєкт «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України», за яким у місті Миколаєві модернізуються три великі районні котельні, а цьогоріч планується виконання робіт ще на двох, привабив своїми масштабами чимало вищих навчальних закладів, які готують спеціалістів різноманітних напрямків.  Все це, через можливість наочно побачити роботу сучасного обладнання та продемонструвати переваги масштабної реалізованої роботи студентам.

фото 3.jpg

фото 4.jpg

 

Олександр Шундель відзначив, що на цих об’єктах уже встановлене та використовується сучасне обладнання дійсно світового рівня.

«Для підприємства важливо розвиватися та впроваджувати сучасні технології за якими працює увесь світ. До того ж варто зважати на те, що котельні збудовані у 70-80-х роках, а обладнання має термін експлуатації та потребує постійного оновлення із врахуванням стандартів та європейських тенденцій», – пояснив головний енергетик ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» студентству.

фото 5.jpg

 

Олександр Шундель детально розповів про технологічні особливості роботи та функціонування котлоагрегатів, газових пальників, двигунів, насосів, системи водопідготовки і т.д., окремо акцентувавши на системі управління котельними та наявній автоматиці.

Завідувач кафедри автоматизації комп’ютерно-інтегрованих технологій ЧНУ ім. Петра Могили Володимир Запальський подякував за нагоду відвідати одні з найбільш сучасних та автоматизованих котельних на Півдні України.

«Сьогоднішня екскурсія дозволила подивитися і вивчити сьогоднішні тенденції розвитку Миколаївського регіону у підвищенні енергоефективності й автоматизації теплоенергетичних комплексів, а також вивчити на практиці принципи побудови автоматизації підприємств з метою мінімізації адаптації безпосередньо на першому робочому місці», – зауважив він.

Своєю чергою директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов наголошує на тому, що підприємство, окрім постійної роботи з оптимізації та модернізації об’єктів, завжди зацікавлене у молодих спеціалістах, для яких робота на найбільшому та найпотужнішому у Миколаєві підприємстві теплоенергетики стане гарним стартом у кар’єрі.

фото 6.jpg

 

Події та оголошення


червня
10
Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору», яка проходитиме в Миколаєві 10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».  Метою конференції є дослідження …

квітня
7
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Бізнес у сфері послуг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У рамках роботи експертної групи під …

березня
25
Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу»

Шановні колеги! З нагоди 25-річного ювілею заснування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу», яка проходитиме на базі нашого університету 25 березня 2021 р. На …