Голова студентської колегії ЧНУ імені Петра Могили Антоніна Остапова доєдналась до роботи благодійного дитячого табору для внутрішньо переміщених осіб

10 липня 2023 року голова Студентської колегії, студентка третього курсу факультету філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили Антоніна Остапова доєдналась до роботи благодійного дитячого табору для внутрішньо переміщених осіб як волонтер.

Антоніна проводила час з дітьми та використовувала набуті в університеті знання з педагогіки та німецької мови.
«Діти були різного віку, тому до кожного треба було знайти особливий підхід. Але я вважаю, що мені це вдалося, бо діти запрошували мене доєднатися до них ще раз. Усі діти були різні, кожен мав свій характер та темперамент, хтось розмовляв безперестанку, хтось тримався відсторонено. Проте всі з задоволенням слухали нову інформацію та кожен намагався запам’ятати, як буде його улюблений колір німецькою», – коментує свій досвід Антоніна.
Волонтери з дітьми ліпили фігурки з повітряного пластиліну, учили німецьку та весело проводили час.

Антоніна Остапова додає: «У роботі благодійного дитячого табору мені сподобалось те, що незважаючи на війну, діти можуть залишатися дітьми і хоча б на певний період часу можуть забути те, що вони пережили. Я вважаю, що кожному варто спробувати себе у волонтерстві та відчути цю безмежну любов у погляді та вдячність цих дітей коли ви для них щось робите».