Голова студентського самоврядування ЧНУ імені Петра Могили Антоніна Остапова взяла участь у Міжнародній літній школі «Студентське самоврядування в Україні»

У листопаді голова студентського самоврядування ЧНУ імені Петра Могили, студентка третього курсу Антоніна Остапова взяла участь у Міжнародній літній школі «Студентське самоврядування в Україні», що триває на базі Університету імені Адама Міцкевича в Познані.

Протягом шести днів учасники школи розглядали різні питання щодо функціонування студентських рад, самоврядувань у різних університетах України та Польщі, зокрема спікери з Університету імені Адама Міцкевича розказали про структуру університету та його історію, студентська рада для PhD Students, структуру студентської ради університету та їх заходи за різними напрямками. Окрему увагу приділяли спілкуванню з представниками ESN та інклюзивній мові в інклюзивному суспільстві.

Саме там учасники познайомитися з представниками інших університетів та домовитися про співпрацю серед українських вишів: «Це відкриті, вільні люди з неймовірною кількістю цікавих ідей, що готові розвивати нашу країну», – говорить Антоніна.

Ми вдячні Університету імені Адама Міцкевича за організацію цієї літньої школи та всім спікерам, які були дуже щирі, відкриті.