Голосуй за проєкти Громадського бюджету міста Миколаєва

Підтримайте проєкт Громадського бюджету м. Миколаєва № 62!

Автор проєкту – Захарова Лада Германівна, психолог-консультант Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили.

Основна мета проєкту «Розвиток інклюзивного суспільства: рання допомога дітям з порушеннями розвитку та їх родинам» – це створення умов для надання ранньої допомоги дітям з порушенням розвитку (раннє втручання) в м. Миколаєві, як першої ланки залучення дитини в інклюзивне середовище та профілактика ранньої інвалідизації.

Проєкт направлено на розв’язання актуальної проблеми – побудувати шлях для зниження рівня дитячої інвалідності в нашому місті. По закінченню проєкту батьки та фахівці будуть мати уявлення, як допомогти дитині на початковому, найважливішому етапі їхнього життя.

У рамках проєкту планується проведення консультативних зустрічей для лікарів, інформаційних зустрічей для освіти, а також впровадження навчально-тренінгової програми з підготовки та сертифікації команд з раннього втручання для фахівців із залученням батьківської спільноти.

Голосування за проєкт триває з 4  по 17 вересня 2020 р.

Для того, щоб проголосувати за проєкт № 62 потрібно:

1. Зайти на сайт Громадського бюджету міста Миколаєва
  2. Ознайомитись з варіантами та процедурою голосування та обрати найбільш зручний варіант.
  3. Проголосувати обраним способом за проєкт №62.

Пам’ятайте, що Ви можете проголосувати ТІЛЬКИ за 1 великий, 1 малий та 1 соціальний проєкт.

Підтримаймо проєкт, який подано на голосування співробітниками ЧНУ ім.Петра Могили! Творіть добро!

Підтримайте проєкт Громадського бюджету м. Миколаєва № 53!

Автор проєкту – Сараєва Наталія Вікторівна, провідна фахівчиня Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили.

Основна мета проєкту  «Миколаїв – місто можливостей» – сприяння соціалізації та психологічній адаптації молоді з інвалідністю, сприяння працевлаштуванню та самореалізації.

Проєкт надасть можливість молоді з інвалідністю отримати кваліфікований супровід, включитися в соціальне життя міста, стати впевненим у собі та своєму майбутньому, знайти роботу та нових друзів.

Результат проєкту – досягти збільшення кількості та якості кадрового потенціалу міста.

У рамках проєкту планується декілька блоків тренінгової програми, соц. дослідження, створення інформаційних ресурсів та інше.

Голосування за проєкт триває з 4 по 17 вересня 2020 р.

Для того, щоб проголосувати за проєкт № 53 потрібно:

1. Зайти на сайт Громадського бюджету міста Миколаєва
  3. Проголосувати обраним способом за проєкт №53.

Підтримаймо проєкт, який подано на голосування співробітниками ЧНУ імені Петра Могили! Творіть добро!