Голосуй за проєкт №11 викладача та студентів Могилянки з реконструкції дитячого майданчику!

Кандидат історичних наук, доцент кафедри економіки та підприємництва факультету економічних наук Віктор Погромський подав на Громадський бюджет міста Миколаєва проєкт №11 «Реконструкція дитячого майданчику на вулиці Озерній».

До реалізації проєкту долучились студенти другого курсу факультету економічних наук спеціальності «Фінанси і банківська справа» Могилянки. Так, було проаналізовано стан дитячих майданчиків в районі Намив і обрано найбільш занедбаний, який можна було б реконструювати і надати йому нове життя. Студенти-економісти ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у  складанні  кошторисної документації з точки зору найбільш доцільних споруд для розташування. Варто зазначити, що під час реалізації проєкту до нього долучилася теперішній студентський мер міста Миколаєва, наша студентка  Кульчинська Єлизавета (яка на час участі в проєкті ще не обіймала цю посаду). Більш того до команди студентів-могилянців входить член студентського магістрату Олександра Гузей, а також студенти-економісти  Віталій Трегубенко, Інна Гацко, Катерина Єфименко.

Громадський бюджет – це частина коштів міського бюджету на реалізацію ідей громадян міста. Ідеї, які будуть реалізовані, обирають мешканці міста шляхом голосування, незалежно від волі депутатів. Проєкт №11 виборюватиме прихильність  містян у категорії «Будівництво спортивних та дитячих майданчиків» у типі малих проєктів, реалізація яких входить у рамки трьохсот тисяч гривень.

«Щоб побачити дійсно результат, треба щось побудувати або реконструювати. Минулого року я особисто виграв проєкт з реконструкції спортивного майданчика недалеко від другого гуртожитку ЧНУ імені Петра Могили, який знаходиться в Лісках, і на сьогодні перша серія споруд там вже змонтована», – розповідає Віктор Погромський.

Цьогорічний проєкт хочуть реалізувати на території Заводського району. Основна мета просту – створення повноцінного ігрового майданчика  для дітей, що повинен бути безпечним, мати надійні та довговічні конструкції, привабливий зовнішній вигляд та відповідний функціонал. Обрана локація стане центром дозвілля дітей і батьків цієї та прилеглих територій, окрім того, у безпосередній близькості знаходиться дитячий садок. Для оновлення майданчику планують придбання металевих гойдалок, каруселі, балансиру, пісочниці з кришкою, ігрового комплексу, комбінованого турніка, гімнастичного комплексу та ін.

Голосування уже розпочалось та триватиме до 21 вересня  2021 року. Команда проєкту буде дуже вдячна за підтримку! Аби проголосувати за  проєкт №11,  треба пройти за посиланням і залишити свій голос у спеціальній графі за допомогою додатку «Приват 24» або офлайн за допомогою паспорту. Взяти участь у голосуванні можуть тільки мешканці міста Миколаєва, адже зміни спрямовані на покращення саме місцевої громади. Переможців обирають за кількістю набраних голосів.

Пан Віктор пообіцяв, що у разі перемоги проєкту №11 «Реконструкція дитячого майданчику на вулиці Озерній», вони розіграють серед усіх, хто віддав свій голос за їхній проєкт, настільну гру «Миколаївський магнат» від їхніх спонсорів – автора гри, заступника директора краєзнавчого музею з наукової роботи Валерія Черняського та директорки поліграфічного видавництва «Іліон» Ганни Румянцевої.

Підтримай проєкт №11 «Реконструкція дитячого майданчику на вулиці Озерній» за посиланням!