ГОЛОДОМОР: ПАМ’ЯТАТИ, ЩОБ ЖИТИ

Центр українських студій Чорноморського національного університету імені Петра Могили ініціює Вечір пам’яті й скорботи за співвітчизниками-українцями, винищеними голодоморами більшовицько-радянської доби.

Вечір відбудеться 25 листопада 2016 року в приміщенні Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили (вул. Акима, 2, ауд. 11-210) о 15:30.

Акція приурочена до Дня пам’яті жертв голодоморів, який щороку відзначається в четверту суботу листопада.

Голодна смерть забирала сотні тисяч і навіть мільйони людей в Україні аж тричі протягом ХХ ст. Чому так сталося з народом, який споконвіку жив на найродючиших землях Європи, беріг і плекав їх невтомними руками? Ще й сьогодні це питання є чинником морального вибору, культури, політики, державності, пам’яті, мислення, поведінки. І то не лише українців!

Ми не можемо залишитися осторонь цієї колосальної проблематики й пропонуємо долучитися до нас усім небайдужим. Ми переглянемо документальні свідчення про наймасштабніший голод 1932-33 рр. на Сході й Півдні України, дізнаємося точку зору майбутніх журналістів, які навчаються в ЧНУ, на феномен голодоморів, почуємо поезію й музику, поміркуємо про те, як зберегти цей досвід для майбутнього, не потрапивши в пастку до минулого.

З питаннями щодо акції звертатися до керівника Центру українських студій – доктора філологічних наук, професора кафедри української філології, теорії та історії літератури Тетяни Павлівни Шестопалової (тел. 097 1820795, e-mail:  ukr_st_center@meta.ua).

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.