Година пам’яті «Уроки Голокосту: мужність, пам’ять, співчуття»

28 січня студенти спеціальності  «Історія та археологія» та «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» з к.і.н, доцентом кафедри історії Гайдай О.М. та к.політ.н., старшим викладачем кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Тихоненко І.В. взяли участь у заході, приуроченому до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. Година пам’яті «Уроки Голокосту: мужність, пам’ять, співчуття» відбулася у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова.

Із вступним словом до присутніх звернулася голова Ради національних товариств Миколаївської області Лоліта Каймаразова. Більша частина заходу була присвячена подіям Голокосту на півдні України.

Від Чорноморського національного університету імені Петра Могили з доповіддю на тему «Знищення єврейського населення під час окупації Миколаївщини» виступив Сябро Ігор – студент 2 курсу спеціальності «Історія та археологія».

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77