Година пам’яті «Уроки Голокосту: мужність, пам’ять, співчуття»

28 січня студенти спеціальності  «Історія та археологія» та «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» з к.і.н, доцентом кафедри історії Гайдай О.М. та к.політ.н., старшим викладачем кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Тихоненко І.В. взяли участь у заході, приуроченому до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. Година пам’яті «Уроки Голокосту: мужність, пам’ять, співчуття» відбулася у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова.

Із вступним словом до присутніх звернулася голова Ради національних товариств Миколаївської області Лоліта Каймаразова. Більша частина заходу була присвячена подіям Голокосту на півдні України.

Від Чорноморського національного університету імені Петра Могили з доповіддю на тему «Знищення єврейського населення під час окупації Миколаївщини» виступив Сябро Ігор – студент 2 курсу спеціальності «Історія та археологія».