Global money week у ЧНУ ім. Петра Могили

Цього тижня світ відзначає Global money week. Це традиція святкувати Всесвітній тиждень грошей. Його присвячено поширенню інформації про грошові знаки, національні валюти країн. Факультет економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили  не залишився осторонь цього свята. Студенти-фінансисти відвідали “Приват банк” з ознайомчою екскурсією, поспілкувалися з керівником Миколаївського регіонального управління, обмінялися думками з приводу розвитку української грошової одиниці та її використання в банківській системі. Планується екскурсія до територіального управління Національного банку України і до музею грошей.

Крім цього, у рамках співпраці нашого університету з Черкаським навчально-науковим інститутом ДВНЗ «Університет банківської справи» цього тижня було проведено спільний творчий конкурс для студентів ІІ і ІІІ курсів, присвячений таким темам: “Криптовалюти грошам на заміну”, “Економіка без грошей”, “Локальні гроші. Чи можливо це” тощо. Вже є перші переможці серед тих, хто взяв участь у конкурсі і в Миколаєві, і в Черкасах. А наприкінці квітня під час наукової конференції у Черкасах відбудеться “битва” фінансистів на загальних умовах.

Враховуючи те, що всесвітнє свято Global money week завершується саме 1 квітня, студенти-фінансисти організували жартівливу виставку на тему з цікавою назвою “Фінанси жартома”.  Тут ви зможете ознайомитися з майже безглуздими, але веселими податками, банківськими та біржовими забобонами, біржовим “зоопарком” та іншими грошовими жартами.

Виставка чекає на вас біля деканату факультету економічних наук.

x9Wwu1EAeGs 8YH6CEmvqGg

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.