Геодезисти ЧНУ імені Петра Могили доєднались до онлайн-трансляції панельної дискусії «Земля як джерело додаткових ресурсів для агросектору та громад»

15 лютого 2024 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» доєднались до
онлайн-трансляції панельної дискусії «Земля як джерело додаткових ресурсів для агросектору та громад», організованої KSE спільно з Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.

З привітальним словом виступили:Денис Башлик, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, та Ксенія Седоркіна Директорка Програми USAID АГРО.

Олег Невієвскі, експерт Київської школи економіки, презентував результати економічного аналізу ринку земель в Україні у 2023 році, проведеного в межах дослідницького проєкту «Земля незламності» за підтримки Програми USAID АГРО.

Під час заходу учасники обговорили роль землі у поліпшенні доступу агровиробників до фінансування та як додаткове джерело надходжень для громад.

В обговорені взяли участь Олег Хоменко, директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу»; Первін Дадашева – директорка департаменту НБУ та інші.

Дякуємо за можливість як  викладачам кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили, так і студентам спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» бути долученими до заходу.

Віримо, отриманні знання знадобляться студентам під час вивчення дисциплін «Ринок землі», а також сприятимуть отриманню навичок щодо розбудови ринку землі в Україні!