Геодезисти ЧНУ імені Петра Могили доєднались до онлайн- семінару «Використання БПЛА в геодезії (на прикладі дрона Mavic 2 pro)»

16 лютого 2024 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» доєднались до
онлайн- семінару «Використання БПЛА в геодезії (на прикладі дрона Mavic 2 pro)» організованого Громадською Організацією «Гільдія Інженерів Геодезистів».

Доповідачем є ФОП Сергій Бараєв, який досвід роботи з БПЛА 6 років.

Сергій розповів  про нормативні настанови, технічні та програмні аспекти створення ортофотопланів з використанням безпілотних літальних апаратів коптерного типу.

Була презентована покрокова інструкція для створення ортофотопланів, що дуже  корисна для навчання молодих спеціалістів.

Участь у семінарі взяли 77 здобувачі різних ВНЗ України.

Дякуємо за можливість як викладачам кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили, так і студентам спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» бути долученими до заходу.

Віримо, отриманні знання знадобляться студентам під час вивчення дисциплін «Аерознімання та управління БПЛА», а також сприятимуть отриманню навичок щодо використанням безпілотних літальних апаратів.