Геодезична зйомка майданчика студентами ЧНУ для майбутнього музея у селі Богданівка

6 вересня став традиційно визначним днем для громади села Богданівка, що на Доманівщені. Міжнародна потужна делегація відвідала меморіальний комплекс пам’яті Богданіської трагедії. Вже десятки років ми прибуваємо на ці стражденні терена, соромливо покладаючи квіти до скромного пам’ятника, де поховано більш як 55 000 невинних людей! Студенти землевпорядники-геодезисти ЧНУ ім. Петра Могили започаткували цим вересневим днем велику справу. Разом з учнями богданівської школи і представниками французької делегації (паризький університет Сарбонна) зробили геодезичну зйомку майданчика для майбутнього музея під відкритим небом. Про це і про цікаві  подробиці міжнародного заходу повідомимо під час прес-конференції, яку плануємо провести разом зі студентами могилянцями і богданівськими старшокласниками в жовтні. Буде гідний привід розповісти і про кафедру управління земельними ресурсами (проф. В.Горлачук) і професію з якої все починається – любити і шанувати рідну Землю!

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.