Геодезична зйомка майданчика студентами ЧНУ для майбутнього музея у селі Богданівка

6 вересня став традиційно визначним днем для громади села Богданівка, що на Доманівщені. Міжнародна потужна делегація відвідала меморіальний комплекс пам’яті Богданіської трагедії. Вже десятки років ми прибуваємо на ці стражденні терена, соромливо покладаючи квіти до скромного пам’ятника, де поховано більш як 55 000 невинних людей! Студенти землевпорядники-геодезисти ЧНУ ім. Петра Могили започаткували цим вересневим днем велику справу. Разом з учнями богданівської школи і представниками французької делегації (паризький університет Сарбонна) зробили геодезичну зйомку майданчика для майбутнього музея під відкритим небом. Про це і про цікаві  подробиці міжнародного заходу повідомимо під час прес-конференції, яку плануємо провести разом зі студентами могилянцями і богданівськими старшокласниками в жовтні. Буде гідний привід розповісти і про кафедру управління земельними ресурсами (проф. В.Горлачук) і професію з якої все починається – любити і шанувати рідну Землю!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.