Геодезична зйомка майданчика студентами ЧНУ для майбутнього музея у селі Богданівка

6 вересня став традиційно визначним днем для громади села Богданівка, що на Доманівщені. Міжнародна потужна делегація відвідала меморіальний комплекс пам’яті Богданіської трагедії. Вже десятки років ми прибуваємо на ці стражденні терена, соромливо покладаючи квіти до скромного пам’ятника, де поховано більш як 55 000 невинних людей! Студенти землевпорядники-геодезисти ЧНУ ім. Петра Могили започаткували цим вересневим днем велику справу. Разом з учнями богданівської школи і представниками французької делегації (паризький університет Сарбонна) зробили геодезичну зйомку майданчика для майбутнього музея під відкритим небом. Про це і про цікаві  подробиці міжнародного заходу повідомимо під час прес-конференції, яку плануємо провести разом зі студентами могилянцями і богданівськими старшокласниками в жовтні. Буде гідний привід розповісти і про кафедру управління земельними ресурсами (проф. В.Горлачук) і професію з якої все починається – любити і шанувати рідну Землю!

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”