Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв про могилянський форум «Іноземні партнери-Бізнес-Університети»

У форумі «Іноземні партнери-Бізнес-Університети», який проходив  у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили 2 липня 2021 року, взяли участь не тільки іноземні консули, а й партнери закладу з України.

До участі в заході долучилось державне підприємство «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв». Так, були присутні представники підприємства, зокрема генеральний директор ДП «ГДІП» Павло Кривонос.

Перед початком самого форуму гості відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей «Старофлотські казарми», де було відкрито дипломатичну виставку «Іноземні консульства в Миколаєві ХІХ – початку ХХ століття». Після чого учасники форуму вирушили до читальної зали ЧНУ, де і розпочався сам форум.

Більш детально про захід можна дізнатись на сайті ДП «ГДІП».

Джерело: ДП «ГДІП»