Ганна Норд отримала відзнаку на діловій платформі «Womаn&Work»

11 березня Миколаївська обласна служба зайнятості відзначила своїх ділових партнерок, успішних жінок-роботодавиць регіону на діловій платформі «Womаn&Work».

Захід пройшов у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі за участю голови обласної ради Вікторії Москаленко, Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, депутата Миколаївської міської ради В’ячеслава Карцева та соціальних партнерів.

Директорка Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили  Ганна Норд отримала відзнаку від Миколаївської обласної служби зайнятості. Долучилися до урочистої зустрічі з жінками-роботодавицями студенти та співробітники ЧНУ імені Петра Могили.

89044049_3688734744535276_4404123090963922944_o.jpg (1944×1296)

Загалом 36 представниць бізнесу, державних структур, керівниць підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, які ефективно співпрацюють з обласною службою зайнятості у різних напрямах, зокрема забезпечення роботою і навчання безробітних громадян, профорієнтації молоді, сприяння розвитку підприємництва тощо, були відзначені за надійне партнерство.

Мета заходу – привернення уваги суспільства до питань забезпечення гендерної рівності на ринку праці, створення і збереження робочих місць, офіційного декларування трудових відносин та відображення прикладів ефективного партнерства зі службою зайнятості, а також спонукання жінок до самореалізації у професійній діяльності, побудови кар’єри, в тому числі шляхом відкриття власної справи.

Щиро вітаємо Анну Норд із відзнакою!

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).