Ганна Норд на телеканалі «НІС-ТБ»: про участь ЧНУ імені Петра Могили в українсько-норвезькому проєкті


Директорка Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили Ганна Норд взяла участь у телевізійній програмі «Добрий вечір» на телеканалі «НІС-ТБ», де говорила про:

  • участь Миколаївської Могилянки в українсько-норвезькому проєкті професійної адаптації силовиків після служби в ЗСУ, Нацполіції та ДСНС;
  • зміст програм професійної адаптації, відбір слухачів, навчання, практику та подальшу реалізацію у цивільному житті;
  • необхідність збільшення участі держави Україна в програмах адаптації та недостатність заходів, що реалізуються на національному та місцевому рівнях.

фото_2.jpg (900×467)

 

Варто нагадати, що вже декілька років поспіль в Україні реалізується проєкт «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему».

Організатором проєкту в Україні виступає Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний фонд соціальної адаптації», фінансова підтримка забезпечується Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія. Безпосереднім партнером проєкту з норвезького боку є Nord Університет.

Партнерами проєкту у місті Миколаєві є Чорноморський національний університет імені Петра Могили та Громадська організація «Майстерня добра».

Основу проєкту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що мають попит на ринку праці України, сприяння учасникам проєкту у соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві.

фото_1.jpg (900×461)

 

У Миколаєві ЧНУ імені Петра Могили організовує і здійснює професійну перепідготовку учасників проєкту за обраними спеціальностями в обсязі 500 академічних годин. В результаті виконання завдань курсової перепідготовки випускники отримують три документи: свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка, спільний сертифікат університету NORD та українського навчального закладу, спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

Переглянути повне відео програми «Добрий вечір» можливо за посиланням.

 

Події та оголошення


липня
8
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» третього рівня вищої освіти (доктор філософії)

Запрошуємо усіх охочих на відкриту зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої-наукової програми “Публічне управління та адміністрування” за третім рівнем вищої освіти (доктор філософії) за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” галузі знань 28 …

червня
10
Вебінар з природоохоронної тематики «Екологічний моніторинг заповідних територій Миколаївського Причорномор`я»

Чорноморський національний університет імені Петра Могили та ГО “Агентство регіонального розвитку “Причорномор’я” За участі Відкритого Університету Майдану, Південної філії Інституту національної пам’яті та Національного природного парку “Білобережжя Святослава” За підтримки Британської Ради в Україні Розпочинають проєкт соціальної дії Еко-Фест “Кінбурнcька …

червня
10
Приєднуйтесь до Міжнародної наукової конференції “Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору”

10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» відбудеться Міжнародна наукова конференція  «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору». Метою конференції є дослідження різних аспектів українсько-польських відносин, зокрема значення …