Hackathon


8  листопада в читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся Hackathon – захід, під час якого студенти Факультету комп’ютерних наук  інтенсивно і згуртовано працювали над створенням нового додатку.

Організаторами є Факультет комп’ютерних наук Могилянки за підтримки спонсорів заходу –  5-ти IT-компаній, які входять до 10-ки найкращих в України. У Hackathon взяли участь команди Факультету комп’ютерних наук  ЧНУ ім. Петра Могили та МНУ iм. В. О. Сухомлинського.

Завданням для студентів стало створення додатку, який покращить пошук потрібних викладачів шляхом створення автоматичного розкладу.

«Той розклад, який висить на кожній кафедрі є неповним. У викладачів є ще додаткова діяльність. Вони можуть ще вкладати дисципліни на другій освіті. На кожній кафедрі висить лише розклад цієї кафедри, по іншим кафедрам інформації немає. Тому студенти напишуть такий додаток, який об’єднає дисциплінарні навантаження і допоможуть автоматизувати створення розкладу», – коментує завдання старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії, Іван Бурлаченко.

Це вже не перший Hackathon, який проводять у Могилянці. Подібні  комп’ютерниі заходи є дуже важливими для студентів, адже вони дають змогу проявити себе у вирішенні нестандартних завдань, показати креативність студентів-комп’ютерників та визначитись з майбутніми перспективами.

«Це, по-перше, профорієнтаційна робота з нашими студентами, тому що студенти, навчаючись, розуміють для чого це потрібно. На такі заходи ми запрошуємо представників IT -фірм, які презентують свої компанії та виступають спонсорами. Для нас головне – така тісна співпраця між закладами освіти та представниками бізнесу, які є основними роботодавцями для наших студентів», – розповідає декан Факультету комп’ютерних наук, Анжела Бойко.

На переможців чекають призи від спонсорів Hackathon.

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …