Hackathon


8  листопада в читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся Hackathon – захід, під час якого студенти Факультету комп’ютерних наук  інтенсивно і згуртовано працювали над створенням нового додатку.

Організаторами є Факультет комп’ютерних наук Могилянки за підтримки спонсорів заходу –  5-ти IT-компаній, які входять до 10-ки найкращих в України. У Hackathon взяли участь команди Факультету комп’ютерних наук  ЧНУ ім. Петра Могили та МНУ iм. В. О. Сухомлинського.

Завданням для студентів стало створення додатку, який покращить пошук потрібних викладачів шляхом створення автоматичного розкладу.

«Той розклад, який висить на кожній кафедрі є неповним. У викладачів є ще додаткова діяльність. Вони можуть ще вкладати дисципліни на другій освіті. На кожній кафедрі висить лише розклад цієї кафедри, по іншим кафедрам інформації немає. Тому студенти напишуть такий додаток, який об’єднає дисциплінарні навантаження і допоможуть автоматизувати створення розкладу», – коментує завдання старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії, Іван Бурлаченко.

Це вже не перший Hackathon, який проводять у Могилянці. Подібні  комп’ютерниі заходи є дуже важливими для студентів, адже вони дають змогу проявити себе у вирішенні нестандартних завдань, показати креативність студентів-комп’ютерників та визначитись з майбутніми перспективами.

«Це, по-перше, профорієнтаційна робота з нашими студентами, тому що студенти, навчаючись, розуміють для чого це потрібно. На такі заходи ми запрошуємо представників IT -фірм, які презентують свої компанії та виступають спонсорами. Для нас головне – така тісна співпраця між закладами освіти та представниками бізнесу, які є основними роботодавцями для наших студентів», – розповідає декан Факультету комп’ютерних наук, Анжела Бойко.

На переможців чекають призи від спонсорів Hackathon.

Події та оголошення


листопада
24
семінар «Організаційно-діяльнісні ігри у сфері прав людини»

24-25 листопада 2018 року з 10:00 до 18:00 координатори та волонтери соціального проекту «Миколаїв – місто рівності» відвідають навчальний семінар «Організаційно-діяльнісні ігри у сфері прав людини» професора, д.псих.н. Швалба Ю.М. Захід відбудеться на базі ЧНУ ім. Петра Могили в аудиторії …

листопада
24
Лекція Ю. М. Швалба «Навчальне цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів»

24 листопада о 10.00 запрошуємо викладачів ЧНУ ім. П.Могили на лекцію професора, доктора психологічних наук Швалба Ю.М. «Навчальне цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів» На лекції будуть проаналізовані новітні психолого-педагогічні технології розвитку суб’єктності студентів та представлено …

листопада
20
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …