Гайд відповідей на найактуальніші питання від першокурсника

Якщо ти вступив на навчання до Могилянки, то тебе цікавить ряд питань щодо устрою університету. Ми завершуємо наш невеликий гайд відповідей. Зараз про важливі питання навчального процесу – сесія, іспити та відвідування.

Якщо ти не склав іспит, що робити?

Якщо студент отримує незадовільну загальну оцінку, то він має право на одне перескладання викладачеві, а друге – комісії. При перескладаннях бали, що були отримані під час проведення попереднього іспиту чи заліку, до уваги не беруться.

Перш ніж іти на повторне перескладання, ти маєш отримати в деканаті направлення («бігунок»), що буде чинним протягом 3-х днів.

Усі наступні перескладання, що відбуваються в межах встановленого терміну, відбуваються після повторного прослуховування курсу.

Студентам, які одержали під час сесії не більше двох незадовільних оцінок, дозволяється ліквідувати академічну заборгованість до початку наступного семестру.

Куди виставляються твої бали за іспит/залік?

Оцінки та бали рейтингу заносяться в залікову книжку, що залишається в студента протягом навчання в університеті, і виставляються в екзаменаційно-залікові відомості, які зберігаються в архіві, та в особисту картку студента, що заповнюється за даними екзаменаційно-залікових відомостей і на основі якої випускникам університету виписують диплом.

фото 1 (з).jpg

Якщо не з’явитися на іспит, що станеться?

В екзаменаційній відомості викладач робить відмітку «не з’явився». Щоб закрити борг, потрібно підготуватися й отримати в деканаті направлення на перескладання («бігунок»), яке буде чинним протягом 3-х днів.

Ти захворів під час семестру/сесії?

Якщо студент захворів під час семестру, то після хвороби, у перший же день появи в університеті, він має занести до деканату медичну довідку, в іншому випадку «вешки» (запис у журналі «відсутній», скорочено «в») будуть розцінені як прогули.

Для студентів, що хворіли під час сесії, за поданням заяви та відповідних документів сесія може бути продовжена на термін. У випадках, коли хвороба тривала довгий час (більше 2-х місяців), студентам може надаватися академічна відпустка.

фото 2 (і).jpg